Nasz Button:
Narew Plus

Relacja z meczu Warta Sieradz - Narew Ostrołęka
Liga
W serwisie joinfans.com znajdziemy relację z ostatniego wyjazdowego meczu Narwi, w którym to niebiesko-czerwoni pokonali 3:1 Wartę Sieradz. Autorem tekstu jest  jasiek054 z nasze.fm, natomiast na portal artykuł dodał Michał Jasiukiewicz. Poniżej prezentujemy cały tekst.

Słabiutki mecz w wykonaniu Warty a gra w pierwszej połowie wołała o pomstę do nieba. Mecz zaczął się najlepiej jak tylko można sobie wyobrazić .Kobierski strzelił gola już w 1 minucie wykorzystując błąd bramkarza Narwi który cofając się do bramki wywrócił się i wybił piłkę wprost pod jego nogi.Wielkie brawa dla Marcina za błyskawiczna decyzje pobiegnięcia za piłką podaną do bramkarza, przez co spowodował jego błąd. Opłaciło się . Zachowanie godne prawdziwego napastnika.

Ale to wszystko niestety co można powiedzieć o grze Warty w pierwszej połowie. Poza dwoma niecelnymi strzałami sieradzanie nie pokazali w ataku absolutnie nic ,natomiast w robieniu błędów okazali się mistrzami.

Gol wyrównujący to oprócz błędu obrony,która pozostawiła na prawym skrzydle niepilnowanego gracza Narwi - Truszkowskiego, również bardzo zła interwencja bramkarza. Wnuk chyba sam nie wiedział czy ma wyjść czy pozostać w bramce. Skończyło się tym ,że się położył dając się oszukać napastnikowi  Narwi który bez problemu strzelił wyrównującego gola.

W kolejnych minutach Warta nadal udawała że gra a atakowali goście. W 24 minucie Zaniewski wykorzystał opieszałość czwórki naszych obrońców i lekkim strzałem po ziemi trafił w lewy róg bramki obok bezradnego Wnuka. Brak zdecydowania naszego golkipera o mało co nie skończył się trzecim golem w końcówce pierwszej połowy. Na szczęście zawodnik przyjezdnych nie trafił czysto w piłkę chybiając w doskonałej sytuacji.
W drugiej połowie Sieradzanie zaatakowali od początku dążąc do wyrównania wyniku spotkania. Ale albo brakowało skuteczności albo na przeszkodzie stawał bramkarz gości Łyziński. Zaraz po przerwie doskonałą okazję miał Marcin Kobierski lecz piłkę po jego strzale wybił bramkarz na rzut rożny. Następnie w 72 min Okpara indywidualną akcja w polu karnym i Gajewski w 85 min silnym strzałem z za pola karnego próbowali odmienić niekorzystny rezultat. Najlepszą okazję chwilę później zmarnował Kobierski. Piłka po jego strzale głową oddanym z trzech metrów minęła jednak lewy słupek bramki.
I jak to często bywa piłkarze zajęci atakowaniem zapomnieli o obronie. W samej końcówce Olesiński wykorzystał szybkie podanie od swoich obrońców ,minął dwóch defensorów Warty i strzelił obok interweniującego Wnuka.
Nie udała się więc inauguracja rozgrywek 2010 roku w Sieradzu.
Na uwagą zasługują KIBICE Warty Sieradz którzy przez cały mecz gorącym dopingiem starali się wspomagać swoich piłkarzy. Pięknie wyglądały te białe i zielone flagi !!! Gratulacje.
Szkoda tego że mimo iż dopisali kibice ,piłkarze nie poszli w ich ślady i nie potrafili niczego szczególnego pokazać w swojej grze. Zagrali bez pomysłu, wolno i zbyt czytelnie aby marzyć o zwycięstwie. Jeśli nie potrafimy wygrywać z Pułtuskiem i Ostrołęką to co oczekiwać po meczach z Kleszczowem ,Nadarzynem czy Piasecznem.