Nasz Button:
Narew Plus

Remis w Siedlcach
Liga
Bardzo ważny pierwszy punkt z ciężkiego terenu w Siedlcach przywieźli nasi zawodnicy. Mecz na początku nie układał się pomyśli piłkarzy Narwi. Pogoń uzyskała znaczną przewagę i już w 4. minucie Daniel Jezierski pięknym technicznym strzałem z narożnika pola karnego pokonał debiutującego w niebiesko-czerwonych barwach Daniela Iwanowskiego. Po tej bramce siedlczanie nie odpuścili i dalej sunęły ataki na bramkę Narwi. W 27. minucie długie podanie z głębi pola przeleciało nad głową Michała Parszewskiego, a za nim czyhał już na piłkę doświadczony Jacek Kosmalski, ten po minięciu interweniującego Iwanowskiego skierował piłkę do pustej bramki.

Po tej bramce gra się wyrównała, a nawet nasza drużyna zaczęła uzyskiwać lekką przewagę. W końcu nadeszła 42. minuta, kiedy to Michał Lelujka wypuścił w bój Marcina Truszkowskiego, a ten w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gospodarzy. Jeszcze przed przerwą narwianie próbowali wyrównać, ale jednak do szatni schodzili z jedną bramką do odrobienia.

Druga połowa znowu zaczęła się od falowych ataków gospodarzy. W 56. minucie siedlczanie wykonywali rzut wolny z osiemnastu metrów. Piłka po strzale Marcina Paczkowskiego minęła mur naszych obrońców i wpadła w lewy dolny róg Iwanowskiego. W tym momencie trener Miłoszewski zdecydował się wpuścić na boisko świeżych i wypoczętych zawodników. Na placu gry pojawili się Jakub Zalewski, Marcin Roman i Dawid Wilczewski. Właśnie ten ostatni zawodnik w 70. minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego wyprzedził interweniującego młodego bramkarza Pogoni i głową skierował piłkę do siatki.

W tym momencie niebiesko-czerwoni przegrywali 2:3 i widać było, że zawodnicy Pogoni powoli opadają z sił. Zaraz po bramce doszło do zmiany w ataku naszej drużyny i za Łukasza Zaniewskiego wszedł Przemysław Olesiński. Narwianie coraz śmielej atakowali bramkę Pogoni. W 85. minucie nasz zespół wykonywał rzut wolny z ok. 25 metrów. Do piłki podszedł Mariusz Marczak i pięknym podkręconym strzałem umieścił piłkę w bramce gospodarzy. Zaraz po wznowieniu gry strzelec tej bramki został w brutalny sposób sfaulowany przez gracza Pogoni i prowadzący te zawody sędzia Marciniak, mimo że wcześniej niezbyt panował nad sytuacją na boisku, pokazał czerwoną kartkę Aleksiejowi Dubinie. Narwianie do końca meczu już przeważali, była nawet szansa na zwycięstwo, ale strzał Truszkowskiego został obroniony przez bramkarza gospodarzy.

W drużynie Narwi oprócz wspomnianego już Iwanowskiego, zadebiutował na środku obrony Artur Kamiński. Należy ten debiut uznać za udany. Narwianie zdobyli pierwszy punkt i mimo, że zajmujemy przedostatnie miejsce w tabeli to szansa na kolejną zdobycz punktową będzie już w środę, kiedy to w Rudzie Bugaj niebiesko-czerwoni zmierzą się ze spadkowiczem z II ligi Sokołem Aleksandrów Łódzki.

Pogoń Siedlce - Narew Ostrołęka 3:3 (2:1)
Jezierski '4 Kosmalski '27 Paczkowski '56 - Truszkowski '42 Wilczewski '70 Marczak '85

Pogoń: Kozaczyński - Dubina, Borowickij, Agu, Ba - Kaliszewski (46.Dziewulski), Rodak, Paczkowski (79.Grochowski), Jezierski (86.Kruk) - Komosa (72.Wójcik), Kosmalski

Narew: Iwanowski - Ostaszewski, Parszewski (57.Zalewski), Kamiński, Posmyk (59.Roman) - Marczak, Pragacz, Strzeżysz, Truszkowski - Lelujka (63. Wilczewski), Zaniewski (71.Olesiński)

Żółte kartki: Borowickij, Paczkowski - Strzeżysz, Lelujka, Zaniewski, Truszkowski, Roman

Czerwona kartka: Dubina ('87)

CiENKi_ dnia sierpień 29 2010 10:58:50 · 8 Komentarzy · 1339 Czytań · Drukuj