Narew Ostrołęka Plus - Oficjalna Strona Kibiców
 
Nawigacja
===NAREW===
O klubie
Trener
Kadra
Terminarz - Jesień '10

===MŁODZIEŻ===
Juniorzy '93
Juniorzy
Trampkarze
Trampkarze '96
Orliki

===HISTORIA===
Ostrołęckie drużyny...
Kronika Piłki w O-ce
SEZONY: 1962-2010
Trofea
POCZET TRENERÓW
Byli piłkarze
Piłkarskie Rodziny
Legia Cudzoziemska
War-Pol Narew
Sezon 2000/01
Sezon 2001/02
Sezon 2002/03
Sezon 2003/04

===KIBICE===
Kibice
Relacje kibicowskie
Wspomnienia
Zgody
Narwiański Styl
Śpiewnik
Tapety

===TURNIEJE===
I Turniej Kibiców Narwi
II Turniej Kibiców Narwi
III Turniej Kibiców Narwi

===STRONA===
Strona Główna
Redakcja
Wywiady
Galeria
VIDEO
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Polecamy
internetowi napinacze

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy

90minut.pl

Legia Live

Turbina Ostrołęka

Fryzjer Boys Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka

Nike Ostrołęka

Mazur Karczew

Świt Baranowo

Rzekunianka Rzekuń

Legionovia Legionowo - nieoficjalna strona

Maza

Orz Goworowo



NOSiR Świt '93 NDM

 

Nasz Button:
Narew Plus

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy
Wyniki II rundy Pucharu Polski
Z regionu
We wtorek i środę rozegrano mecze II rundy Pucharu Polski na Mazowszu. W podgrupie ciechanowsko-ostrołęckiej rozegrano 8 spotkań. Do kolejnej rundy awansowały: Świt Baranowo (B-klasa),  GKS Strzegowo, Korona Szydłowo,  Tęcza Łyse, Błękitni Raciąż, Sona Nowe Miasto, Makowianka Maków Mazowiecki i Boruta Kuczbork (wszystkie pozostałe z Ligi Okręgowej). Mecze kolejnej rundy odbędą się 22 września (w piątek) o godzinie 16:00.

 Wyniki meczów II rundy Pucharu Polski na Mazowszu - podgrupa Ciechanów-Ostrołęka

Świt Baranowo 4-0 Sokół Grudusk
Przemysław Gleba 31, Paweł Kuzia 62, 65, Rafał Ogonowski 74

GKS Strzegowo 2-2 k. 6-5 Wkra Bieżuń
?, ? - Robert Rochoń, Adrian Kościelny

Wkra Andzin (A) 2-4 Korona Szydłowo
?, ?, Łukasz Kosiorek (dwie), Marcin Rosocha (dwie)
[w Nasielsku]


Orz Goworowo 0-4 Tęcza Łyse
Mateusz Bączek (dwie), Mateusz Majewski, Krzysztof Szymański

GKS Pokrzywnica 2-3 Błękitni Raciąż
? 74 (k), ? 84 - Paweł Borzykowski 18, Dimitrij Mielnik 57 (k), Kamil Waślicki 82

WKS Mystkówiec Stary 3-4 Sona Nowe Miasto (wtorek)
Marcin Bysko, Mariusz Chlubiecki, Andrzej Pik - Michał Ernest 17, 30, Michał Bandurski 67 (k), Krzysztof Kowalczyk 84

KS Wąsewo 2-4 Makowianka Maków Mazowiecki
Adam Nerek, Jakub Podolak - Tomasz Urbański, Patryk Pawłowski (dwie), Sylwester Stasiak (k)
[w Brudkach Starych]

Boruta Kuczbork 2-1 Wieczfnianka Wieczfnia
Mariusz Suchoparski 20, Paweł Ulatowski 80 (k) - ? 50

Najlepsi strzelcy po dwóch rundach (podkreślone drużyny, które grają dalej):
3 bramki - Mateusz Bączek (Tęcza Łyse), Przemysław Gleba (Świt Baranowo),  Łukasz Kosiorek (Korona Szydłowo), Damian Kujawski (Błękitni Raciąż), Krzysztof Kuskowski (Boruta Kuczbork).
2 bramki -  Michał Bandurski (Sona Nowe Miasto), Jakub Dobkowski (Rzekunianka Rzekuń), Michał Ernest (Sona Nowe Miasto), Robert Karwowski (Błękitni Raciąż), Mariusz Korzeb (KS Wąsewo), Paweł Kuzia (Świt Baranowo), Patryk Pawłowski (Makowianka Maków Mazowiecki), Jakub Podolak (KS Wąsewo), Marcin Rosocha (Korona Szydłowo), Krzysztof Szymański (Tęcza Łyse), Tomasz Urbański (Makowianka Maków Mazowiecki).
narvi dnia wrzesień 09 2010 11:33:46 · 0 Komentarzy · 930 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Panel reklamowy
Reklama
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi / Transfery
Sparingi
17.07
Bug Wyszków
0:0
21.07
MKS Przasnysz
2:1
21.07
Iskra Krasne
3:0
24.07
Legionovia
1:2
07.08
Warmia Grajewo
0:0

 

Transfery

Przychodzą: M.N.Jaiyesimi (Polonia ME Warszawa), D.Iwanowski (OKS 1945 Olsztyn), A.Kamiński (NK Krško/Słowenia), M.Ostaszewski (Korona HiD Ostrołęka; wyp. do 31.12.2010), M.Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), M.Truszkowski (powrót po zawieszeniu), A.Pyskło (powrót).

Odchodzą: M.Milewski (wypoż. do Korony HiD) D.Wargulewski. Mat.Kaliszewski, B.Kaczyński (Korona HiD Ostrołęka), P.Kuzia (Świt Baranowo), Mat.Kaliszewski (Korona HiD), M.Grabowski (kontuzja).

(podkreśliliśmy pewne transfery)

Galeria+
Mazowsze 1-1 Narew


Wizyty od 13.10.2007


Page Rank
Facebook
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,082
Najnowszy Użytkownik: dumvhrcrsm

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl