Nasz Button:
Narew Plus

Narew na szóstkę!
Narew
Piłkarze Narwi nie dali najmniejszych szans drużynie Concordii Piotrków Trybunalski, która jeszcze w zeszłym sezonie występowała ligę wyżej i pokonali przyjezdnych aż 6:1. Zaczęło się niedobrze, bo już w 12. minucie goście objęli prowadzenie. Obrońcy Narwi nie dobiegli do piłki w naszym polu karnym. Zrobił to za to Łukasz Raczyński, precyzyjnie wbijając piłkę do bramki.
Kwadrans później po rzucie rożnym do piłki doskoczył Jakub Zalewski i było już 1:1 (debiutancki gol tego zawodnika). W pierwszej połowie bramek już nie było, za to tuż po wznowieniu trybuny stadionu przy ul. Witosa wybuchły radością. Bramkę zdobył leciutkim strzałem Przemysław Olesiński, wykorzystując podanie Tomasza Niedźwieckiego. Sześć minut później było już 3:1. W polu karnym gości doszło do prawdziwej kanonady, a w decydującym momencie udaną dobitką popisał się Kuba Zalewski. Goście ostatni raz poderwali się do ataku, ale zaraz zostali skarceni. Dziesięć minut później przegrywali już  bowiem 1:4. Bardzo sprytnie wykonał rzut rożny Mariusz Marczak, a Michał Lelujka nie dał szans bramkarzowi rywali, strzelając z dalekiej odległości. Nie minęły nawet dwie pełne minuty, a golkiper Concordii znów wyjmował piłkę z siatki. Tym razem Marczak pokona go bezpośrednio z rzutu wolnego (piłka odbiła się jeszcze od słupka), po faulu Oshigoyi. Kolejne dwie minuty i kolejny gol! Strzelanie zakończył bardzo aktywny Marcin Truszkowski.

Narew Ostrołęka 6:1 (1:1) Concordia Piotrków Trybunalski
Zalewski 30, 56, Olesiński 47, Lelujka 63, Marczak 65, Truszkowski 67

Narew: Łyziński, Kamiński, Zalewski, Pragacz, Ostaszewski - Marczak (76 Roman), Strzeżysz (76 Pyskło), Lelujka (68 Wilczewski), Niedźwiecki [Ż] - Truszkowski, Olesiński (65 Zaniewski).

Widzów: ok. 300
narvi dnia październik 02 2010 19:49:05 · 10 Komentarzy · 882 Czytań · Drukuj