Narew Ostrołęka Plus - Oficjalna Strona Kibiców
 
Nawigacja
===NAREW===
O klubie
Trener
Kadra
Terminarz - Jesień '10

===MŁODZIEŻ===
Juniorzy '93
Juniorzy
Trampkarze
Trampkarze '96
Orliki

===HISTORIA===
Ostrołęckie drużyny...
Kronika Piłki w O-ce
SEZONY: 1962-2010
Trofea
POCZET TRENERÓW
Byli piłkarze
Piłkarskie Rodziny
Legia Cudzoziemska
War-Pol Narew
Sezon 2000/01
Sezon 2001/02
Sezon 2002/03
Sezon 2003/04

===KIBICE===
Kibice
Relacje kibicowskie
Wspomnienia
Zgody
Narwiański Styl
Śpiewnik
Tapety

===TURNIEJE===
I Turniej Kibiców Narwi
II Turniej Kibiców Narwi
III Turniej Kibiców Narwi

===STRONA===
Strona Główna
Redakcja
Wywiady
Galeria
VIDEO
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Polecamy
internetowi napinacze

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy

90minut.pl

Legia Live

Turbina Ostrołęka

Fryzjer Boys Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka

Nike Ostrołęka

Mazur Karczew

Świt Baranowo

Rzekunianka Rzekuń

Legionovia Legionowo - nieoficjalna strona

Maza

Orz Goworowo



NOSiR Świt '93 NDM

 

Nasz Button:
Narew Plus

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy
Terminarz III ligi łódzko-mazowieckiej
Liga MZPNMazowiecki Związek Piłki Nożnej podał terminarz grupy łódzko-mazowieckiej III ligi. Rozgrywki rozpoczną się 15-16 sierpnia, a zakończenie rundy jesiennej przewidziano na 14-15 listopada. Narew rozpocznie meczem z GLKS-em Nadarzyn na wyjeździe. Pierwszym meczem domowym będzie pojedynek z Wartą Sieradz 22/23 sierpnia.

Kolejka 1 - 15-16 sierpnia

KS Piaseczno - Wisła II Płock
Włókniarz Zelów - Legionovia Legionowo
Pogoń Siedlce - UKS SMS Łódź
Radomiak Radom - Stal Niewiadów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Omega Kleszczów
GLKS Nadarzyn - Narew Ostrołęka
Warta Sieradz - Nadnarwianka Pułtusk
MKS Kutno - Mazur Karczew

Kolejka 2 - 22-23 sierpnia

Wisła II Płock - Mazur Karczew
Nadnarwianka Pułtusk - MKS Kutno
Narew Ostrołęka - Warta Sieradz
Omega Kleszczów - GLKS Nadarzyn
Stal Niewiadów - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
UKS SMS Łódź - Radomiak Radom
Legionovia Legionowo - Pogoń Siedlce
KS Piaseczno - Włókniarz Zelów

Kolejka 3 - 26 sierpnia

Włókniarz Zelów - Wisła II Płock
Pogoń Siedlce - KS Piaseczno
Radomiak Radom - Legionovia Legionowo
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - UKS SMS Łódź
GLKS Nadarzyn - Stal Niewiadów
Warta Sieradz - Omega Kleszczów
MKS Kutno - Narew Ostrołęka
Mazur Karczew - Nadnarwianka Pułtusk

Kolejka 4 - 29-30 sierpnia

Wisła II Płock - Nadnarwianka Pułtusk
Narew Ostrołęka - Mazur Karczew
Omega Kleszczów - MKS Kutno
Stal Niewiadów - Warta Sieradz
UKS SMS Łódź - GLKS Nadarzyn
Legionovia Legionowo - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
KS Piaseczno - Radomiak Radom
Włókniarz Zelów - Pogoń Siedlce

Kolejka 5 - 5-6 września

Pogoń Siedlce - Wisła II Płock
Radomiak Radom - Włókniarz Zelów
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - KS Piaseczno
GLKS Nadarzyn - Legionovia Legionowo
Warta Sieradz - UKS SMS Łódź
MKS Kutno - Stal Niewiadów
Mazur Karczew - Omega Kleszczów
Nadnarwianka Pułtusk - Narew Ostrołęka

Kolejka 6 - 12-13 września

Wisła II Płock - Narew Ostrołęka
Omega Kleszczów - Nadnarwianka Pułtusk
Stal Niewiadów - Mazur Karczew
UKS SMS Łódź - MKS Kutno
Legionovia Legionowo - Warta Sieradz
KS Piaseczno - GLKS Nadarzyn
Włókniarz Zelów - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Pogoń Siedlce - Radomiak Radom

Kolejka 7 - 16 września

Radomiak Radom - Wisła II Płock
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Pogoń Siedlce
GLKS Nadarzyn - Włókniarz Zelów
Warta Sieradz - KS Piaseczno
MKS Kutno - Legionovia Legionowo
Mazur Karczew - UKS SMS Łódź
Nadnarwianka Pułtusk - Stal Niewiadów
Narew Ostrołęka - Omega Kleszczów

Kolejka 8 - 19-20 września

Wisła II Płock - Omega Kleszczów
Stal Niewiadów - Narew Ostrołęka
UKS SMS Łódź - Nadnarwianka Pułtusk
Legionovia Legionowo - Mazur Karczew
KS Piaseczno - MKS Kutno
Włókniarz Zelów - Warta Sieradz
Pogoń Siedlce - GLKS Nadarzyn
Radomiak Radom - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola

Kolejka 9 - 26-27 września

Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Wisła II Płock
GLKS Nadarzyn - Radomiak Radom
Warta Sieradz - Pogoń Siedlce
MKS Kutno - Włókniarz Zelów
Mazur Karczew - KS Piaseczno
Nadnarwianka Pułtusk - Legionovia Legionowo
Narew Ostrołęka - UKS SMS Łódź
Omega Kleszczów - Stal Niewiadów

Kolejka 10 - 3-4 października

Wisła II Płock - Stal Niewiadów
UKS SMS Łódź - Omega Kleszczów
Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka
KS Piaseczno - Nadnarwianka Pułtusk
Włókniarz Zelów - Mazur Karczew
Pogoń Siedlce - MKS Kutno
Radomiak Radom - Warta Sieradz
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - GLKS Nadarzyn

Kolejka 11 - 10-11 października

GLKS Nadarzyn - Wisła II Płock
Warta Sieradz - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
MKS Kutno - Radomiak Radom
Mazur Karczew - Pogoń Siedlce
Nadnarwianka Pułtusk - Włókniarz Zelów
Narew Ostrołęka - KS Piaseczno
Omega Kleszczów - Legionovia Legionowo
Stal Niewiadów - UKS SMS Łódź

Kolejka 12 - 17-18 października

Wisła II Płock - UKS SMS Łódź
Legionovia Legionowo - Stal Niewiadów
KS Piaseczno - Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów - Narew Ostrołęka
Pogoń Siedlce - Nadnarwianka Pułtusk
Radomiak Radom - Mazur Karczew
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - MKS Kutno
GLKS Nadarzyn - Warta Sieradz

Kolejka 13 - 24-25 października

Warta Sieradz - Wisła II Płock
MKS Kutno - GLKS Nadarzyn
Mazur Karczew - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Nadnarwianka Pułtusk - Radomiak Radom
Narew Ostrołęka - Pogoń Siedlce
Omega Kleszczów - Włókniarz Zelów
Stal Niewiadów - KS Piaseczno
UKS SMS Łódź - Legionovia Legionowo

Kolejka 14 - 7-8 listopada

Wisła II Płock - Legionovia Legionowo
KS Piaseczno - UKS SMS Łódź
Włókniarz Zelów - Stal Niewiadów
Pogoń Siedlce - Omega Kleszczów
Radomiak Radom - Narew Ostrołęka
Pogoń-Ekolog Zduńska Wola - Nadnarwianka Pułtusk
GLKS Nadarzyn - Mazur Karczew
Warta Sieradz - MKS Kutno

Kolejka 15 - 14-15 listopada

MKS Kutno - Wisła II Płock
Mazur Karczew - Warta Sieradz
Nadnarwianka Pułtusk - GLKS Nadarzyn
Narew Ostrołęka - Pogoń-Ekolog Zduńska Wola
Omega Kleszczów - Radomiak Radom
Stal Niewiadów - Pogoń Siedlce
UKS SMS Łódź - Włókniarz Zelów
Legionovia Legionowo - KS Piaseczno
narvi dnia lipiec 09 2009 17:29:30 · 0 Komentarzy · 2673 Czytań · Drukuj

Komentarze
Brak komentarzy.

Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.

Oceny
Dodawanie ocen dostępne tylko dla zalogowanych Użytkowników.

Proszę się zalogować lub zarejestrować, żeby móc dodawać oceny.

Brak ocen.

Panel reklamowy
Reklama
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi / Transfery
Sparingi
17.07
Bug Wyszków
0:0
21.07
MKS Przasnysz
2:1
21.07
Iskra Krasne
3:0
24.07
Legionovia
1:2
07.08
Warmia Grajewo
0:0

 

Transfery

Przychodzą: M.N.Jaiyesimi (Polonia ME Warszawa), D.Iwanowski (OKS 1945 Olsztyn), A.Kamiński (NK Krško/Słowenia), M.Ostaszewski (Korona HiD Ostrołęka; wyp. do 31.12.2010), M.Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), M.Truszkowski (powrót po zawieszeniu), A.Pyskło (powrót).

Odchodzą: M.Milewski (wypoż. do Korony HiD) D.Wargulewski. Mat.Kaliszewski, B.Kaczyński (Korona HiD Ostrołęka), P.Kuzia (Świt Baranowo), Mat.Kaliszewski (Korona HiD), M.Grabowski (kontuzja).

(podkreśliliśmy pewne transfery)

Galeria+
Mazowsze 1-1 Narew


Wizyty od 13.10.2007


Page Rank
Facebook
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,083
Najnowszy Użytkownik: kamilzamorowski

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl