Narew Ostrołęka Plus - Oficjalna Strona Kibiców
 
Nawigacja
===NAREW===
O klubie
Trener
Kadra
Terminarz - Jesień '10

===MŁODZIEŻ===
Juniorzy '93
Juniorzy
Trampkarze
Trampkarze '96
Orliki

===HISTORIA===
Ostrołęckie drużyny...
Kronika Piłki w O-ce
SEZONY: 1962-2010
Trofea
POCZET TRENERÓW
Byli piłkarze
Piłkarskie Rodziny
Legia Cudzoziemska
War-Pol Narew
Sezon 2000/01
Sezon 2001/02
Sezon 2002/03
Sezon 2003/04

===KIBICE===
Kibice
Relacje kibicowskie
Wspomnienia
Zgody
Narwiański Styl
Śpiewnik
Tapety

===TURNIEJE===
I Turniej Kibiców Narwi
II Turniej Kibiców Narwi
III Turniej Kibiców Narwi

===STRONA===
Strona Główna
Redakcja
Wywiady
Galeria
VIDEO
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Polecamy
internetowi napinacze

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy

90minut.pl

Legia Live

Turbina Ostrołęka

Fryzjer Boys Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka

Nike Ostrołęka

Mazur Karczew

Świt Baranowo

Rzekunianka Rzekuń

Legionovia Legionowo - nieoficjalna strona

Maza

Orz Goworowo



NOSiR Świt '93 NDM

 

Nasz Button:
Narew Plus

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy
Młodzicy zawalczą o prymat w Mieście
Trampkarze
COOZPNDrużyna Młodzików Narwi z rocznika 1998 ma w swojej klasie rozgrywkowej najwięcej drużyn z naszego miasta. Oprócz naszej Narwi występuje w lidze UKS Narew Mirosława Grzyba i Korona HiD. Wiosną MKS Narew będzie walczyć o mistrzostwo, pozostałe raczej o prestiż...
9 kwietnia: Korona HiD Ostrołęka - Narew
16 kwietnia: Narew - Kurpik Kadzidło
22 kwietnia: Orzeł Sypniewo - Narew
30 kwietnia: Narew - KS CK Troszyn
7 maja: UKS Narew Ostrołęka - Narew
11 maja: Narew - Korona HiD Ostrołęka
14 maja: Kurpik Kadzidło - Narew
21 maja:  Narew - Orzeł Sypniewo
28 maja: KS CK Troszyn - Narew
1 czerwca: Narew - UKS Narew Ostrołęka
Drużynę Młodzików trenuje Marian Szarama. Zespół zajmuje drugie miejsce w lidze, ze stratą trzech punktów do lidera. Kolejny zespół traci do Narwi 9 punktów.
LpNazwa drużynyMeczePkt.Br. zdobyteBr. stracone
1Orzeł Sypniewo10276015
2MKS Narew Ostrołęka10245118
3Kurpik Kadzidło10153343
4UKS Narew Ostrołęka
10133823
5Korona HiD Ostrołęka1072565
6KS CK Troszyn1031558

Podobnie, jak w przypadku trampkarzy '97 zwracamy się z prośbą do osób związanych z Młodzikami '98 (a także Orlikami Narwi, których terminarza COOPN nie podał) o kontakt na maila podanego na stronie!
narvi dnia styczeń 26 2011 11:35:27 · 0 Komentarzy · 798 Czytań · Drukuj

Trampkarze '97 - na początek Wkra Żuromin
TrampkarzeCOOZPNDrużyna trampkarzy Narwi z rocznika 1997 rozpocznie rundę wiosenną w Makowie. Wiosną młodych Narwian czekają następujące spotkania:
9 kwietnia: Narew - Wkra Żuromin
16 kwietnia: Makowianka Maków Mazowiecki - Narew
22 kwietnia: Narew - MKS Mława
30 kwietnia: Narew - Wkra Radzanów
7 maja: MKS Przasnysz - Narew
14 maja: Narew - Ostrovia Ostrów Mazowiecka
21 maja: Nadnarwianka Pułtusk - Narew
Trampkarzy z rocznika '97 trenuje Waldemar Marczak. Drużyna zajmuje miejsce w środku stawki (czwarte), z ośmioma punktami straty do lidera i drużyn zajmujących drugie i trzecie miejsce.
LpNazwa drużynyMeczePkt.Br. zdobyteBr.  stracone
1Ostrovia Ostrów Mazowiecka7183212
2MKS Mława7183512
3MKS Przasnysz7181812
4Narew Ostrołęka7102824
5Wkra Żuromin7102017
6Makowianka Maków Maz.741121
7Wkra Radzanów
73723
8Nadnarwianka Pułtusk71737

P.S. Prosimy o kontakt kogoś związanego z rocznikiem 1997, by móc regularnie informować o wynikach drużyny!
 (mail podany w dziale kontakt)
narvi dnia styczeń 26 2011 11:21:10 · 0 Komentarzy · 983 Czytań · Drukuj

Trampkarze '96 rozpoczną od Pokrzywnicy
TrampkarzeCOOZPNTrampkarze Narwi z rocznika 1996 rozegrają wiosną dziesięć kolejek swojej ligi:
2 kwietnia: Narew - GKS Pokrzywnica
9 kwietnia: KS Pniewo 2004 - Narew
16 kwietnia: Narew - KS Wąsewo
22 kwietnia: Tęcza Łyse - Narew
30 kwietnia: Narew - Orz Goworowo
7 maja: GKS Pokrzywnica - Narew
14 maja: Narew - KS Pniewo 2004
21 maja: KS Wąsewo - Narew
28 maja: Narew - Tęcza Łyse
Trenerem tej drużyny trampkarzy jest Janusz Czapski. Zespół po rundzie jesiennej okupuje pierwszą pozycję w lidze. Narwianie mają sześć punktów przewagi nad drugim i trzecim zespołem w tabeli.
LpNazwa drużynyMeczePkt.Br. zdobyteBr. stracone
1MKS Narew Ostrołęka10275314
2KS Pniewo10213825
3GKS Pokrzywnica10215230
4LKS Tęcza Łyse1092346
5KS Orz Goworowo1072147
6Klub Sportowy Wąsewo1041540

narvi dnia styczeń 26 2011 11:06:48 · 0 Komentarzy · 770 Czytań · Drukuj

Terminarz Juniorów: początek 2 kwietnia
JuniorzyCOOZPNJuniorzy Narwi rozegrają wiosną następujące mecze:
2 kwietnia:
Narew - MKS Mława
9 kwietnia: Narew - Żak Szreńsk
16 kwietnia: Wkra Bieżuń - Narew
22 kwietnia: Narew - Gladiator Słoszewo
30 kwietnia: NAREW PAUZUJE
7 maja: MKS Mława - Narew
14 maja: Żak Szreńsk - Narew
21 maja: Narew - Wkra Bieżuń
28 maja: Gladiator Słoszewo - Narew
4 czerwca: NAREW PAUZUJE
Trenerem drużyny juniorów (r. '93) jest Marcin Grabowski. Po rundzie jesiennej juniorzy zajmują drugie miejsce w tabeli, ustępując drużynie Żaka Szreńsk.
LpNazwa drużynyMeczePkt.Br. zdobyteBr. stracone
1UKS Żak Szreńsk8182311
2MKS Narew Ostrołęka8132416
3MKS Mława8122712
4GKS Gladiator Słoszewo871436
5MKS Wkra Bieżuń851225

W przypadku zwycięstwa w Lidze Narwianie zagrają o awans do Mazowieckiej Ligi Juniorów Starszych 1993 z drużyną, która zajmie czwarte miejsce w II Mazowieckiej Lidze Juniorów '93. Terminy spotkań: 18.06.2011r. (sobota) godz. 17.00; 22.06.2011r. (środa) godz. 17.00 – rewanż.
narvi dnia styczeń 26 2011 10:56:39 · 0 Komentarzy · 819 Czytań · Drukuj

Marcin Truszkowski nie zagra w 3 wiosennych meczach
Narew
ŁZPNNajskuteczniejszy napastnik naszej drużyny, Marcin Truszkowski ma do odbycia karę zawieszenia na trzy mecze w związku z czerwoną kartką z meczu z Wartą Sieradz i siedmioma żółtymi kartkami zebranymi w rundzie jesiennej. Oznacza to, że Truszkowskiego zabraknie w niezwykle ważnych meczach z Mazurem Karczew, KS Piaseczno i Pogonią Siedlce. Oficjalny komunikat sprawie kartkowiczów opublikował Łódzki Związek Piłki Nożnej.
narvi dnia styczeń 26 2011 10:44:44 · 0 Komentarzy · 622 Czytań · Drukuj

Trampkarze młodsi na drugim miejscu!
Trampkarze
W I Halowym Turnieju o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów w kategorii trampkarz młodszy triumfował zespół Promienia Mońki, który w finale pokonał naszą Narew 4-2. W zawodach zgodnie z zapowiedzią wzięło udział osiem zespołów, które rywalizowały w dwóch grupach. Narwianie zajęli drugie miejsce w grupie A, za gospodarzami. Jednak to niebiesko-czerwoni lepiej poradzili sobie w półfinałach.
W grupie B ostatnie miejsce zajęła Korona HiD (porażki z MOSiR-em Bielsk Podlaski 3-8, z ŁKS-em Łomża 0-3 i Promieniem Mońki 5-6).

narvi dnia styczeń 23 2011 14:45:24 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 832 Czytań · Drukuj

Wysoka porażka w Warszawie
Sparingi
Młoda Polonia - Narew OstrołękaDrużyna Młodej Polonii Warszawa odniosła wysokie zwycięstwo w meczu sparingowym z ostrołęcką Narwią. Podopieczni Libora Pali pokonali gości z Kurpi 4:0 po bramkach Maleszyka, Michalskiego, Cudnego oraz testowanego napastnika.

- Pierwsza połowa podobała mi się bardziej niż druga. W pierwszej graliśmy lepiej technicznie, a po przerwie zagraliśmy dobrze jedynie przez pierwsze i ostatnie pięć minut. Przez resztę czasu lepiej prezentowała się Narew - powiedział trener gospodarzy Libor Pala.

Polonia Warszawa (ME) - Narew Ostrołęka 4:0 (2:0)
Maleszyk 14, Michalski 40, Cudny 49, Martuś 89

Młoda Polonia: Skowron - Rak (46. Chruściński), Maleszyk, Wełna, Raczko (46. Wuszt) - Michalski (46. Olczak), Pazio (78. Jaiyesimi), Zembrowski, Prażuch (80. Rak) - Kosim (46. Martuś), Barszcz (46. Cudny).

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Zalewski (46. Malanowski), Kamiński, Pragacz - Stachowicz, Strzeżysz (20. M. Roman), Dawidzki, Lelujka (65. Wilczewski) - Truszkowski, Olesiński (66. Pyskło)
.

źródła: Dżojsi :) / eostroleka.pl / moja-ostroleka.pl / kppolonia.pl
narvi dnia styczeń 22 2011 23:26:54 · 0 Komentarzy · 573 Czytań · Drukuj

Swit Nowy Dwór 2-0 (1-0) Narew
Sparingi
Świt NDM - NarewPiłkarze Narwi Ostrołęka przegrali w pierwszym meczu sparingowym z występującym o klasę wyżej Świtem Nowy Dwór Mazowiecki 0-2 (0-1). Pierwszego gola drugoligowcy zdobyli już w 3. minucie spotkania, a strzelcem był Adam Czerkas mający za sobą ponad pięćdziesiąt meczów w Ekstraklasie (strzelił w niej 10 bramek). Drugą bramkę niebiesko-czerwoni stracili w 78. minucie meczu. Tym razem naszego golkipera pokonał testowany przez drużynę Świtu Michał Strzałkowski.
Kolejny sparing Narew gra w niedzielę w Warszawie z drużyną Polonii grającą w Młodej Ekstraklasie. Przeciwko niedawnym kolegom wybiegnie Nigeryjczyk Jaiyesimi Noheem Madariola.
redakcja dnia styczeń 20 2011 00:28:43 · 11 Komentarzy · 1018 Czytań · Drukuj

Trampkarze zagrają w Zambrowie
Trampkarze

Olimpia ZambrówW dniu 22 stycznia 2011 roku w hali Miejskiego Gimnazjum Nr 1 w Zambrowie odbędzie się "I Halowy Turniej o Puchar Burmistrza Miasta Zambrów" w kategorii wiekowej trampkarz młodszy. Turniej zorganizował ZKS "Olimpia". Początek zmagań zaplanowano na godzinę 10:00. W rozgrywkach uczestniczyć będzie drużyna Narwi.

W turnieju wezmą udział drużyny:

  • ŁKS Łomża
  • Narew Ostrołęka
  • Promień Mońki
  • Piast Białystok
  • Rywal Ruchna
  • Korona HiD Ostrołęka
  • MOSiR Bielsk Podlaski
  • Olimpia Zambrów

Dla drużyn biorących udział w turnieju przewidziane są nagrody w postaci pucharów oraz statuetki: dla najlepszego zawodnika turnieju, najlepszego bramkarza oraz króla strzelców.

źródło: olimpiazambrow.net

narvi dnia styczeń 19 2011 22:12:31 · 0 Komentarzy · 793 Czytań · Drukuj

Narew zagra z Legionovią w Pucharze Polski
Narew
MZPNDzisiaj w siedzibie Mazowieckiego Związku Piłki Nożnej dokonano losowania par 1/8 finału Pucharu Polski na szczeblu okręgu. Mecze rozegrane zostaną 27 kwietnia (środa). Rywalem ostrołęckiej Narwi będzie borykająca się z wieloma problemami Legionovia Legionowo. Mecz zostanie rozegrany w Legionowie.

Pary 1/8 finału Pucharu Polski - MZPN:

Błękitni Raciąż/Nadnarwianka Pułtusk - Mazur Karczew
Legionovia Legionowo - Narew Ostrołęka
Hutnik Warszawa - Znicz II Pruszków
Pogoń Siedlce - Broń Radom
Naprzód Skórzec - KS Piaseczno
Błękitni Gąbin - Polonia ME
Szydłowianka Szydłowiec - Radomiak Radom
Legia ME - RKS Ursus
narvi dnia styczeń 18 2011 23:26:22 · 0 Komentarzy · 571 Czytań · Drukuj

Dżojsi zagra przeciw nam
Sparingi
Jak powiedział nam sam zainteresowany, w sobotnim sparingu przeciwko Narwi wybiegnie w składzie Polonii Warszawa (ME) Jaiyesimi Noheem Madariola. Młody Algierczyk powrócił do składu Czarnych Koszul po niezbyt udanym pobycie w drużynie niebiesko-czerwonych...
Tym samym znamy kolejną po Mariuszu Marczaku i Łukaszu Zaniewskim osobę, która opuściła Narew. Do tego grona zapewne zaliczyć można też Michała Parszewskiego i Daniela Iwanowskiego, ale oni jeszcze nie poinformowali oficjalnie gdzie będą grali wiosną.
narvi dnia styczeń 18 2011 22:49:44 · 0 Komentarzy · 577 Czytań · Drukuj

Strona 2 z 135 < 1 2 3 4 5 > >>
Panel reklamowy
Reklama
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi / Transfery
Sparingi
17.07
Bug Wyszków
0:0
21.07
MKS Przasnysz
2:1
21.07
Iskra Krasne
3:0
24.07
Legionovia
1:2
07.08
Warmia Grajewo
0:0

 

Transfery

Przychodzą: M.N.Jaiyesimi (Polonia ME Warszawa), D.Iwanowski (OKS 1945 Olsztyn), A.Kamiński (NK Krško/Słowenia), M.Ostaszewski (Korona HiD Ostrołęka; wyp. do 31.12.2010), M.Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), M.Truszkowski (powrót po zawieszeniu), A.Pyskło (powrót).

Odchodzą: M.Milewski (wypoż. do Korony HiD) D.Wargulewski. Mat.Kaliszewski, B.Kaczyński (Korona HiD Ostrołęka), P.Kuzia (Świt Baranowo), Mat.Kaliszewski (Korona HiD), M.Grabowski (kontuzja).

(podkreśliliśmy pewne transfery)

Galeria+
Mazowsze 1-1 Narew


Wizyty od 13.10.2007


Page Rank
Facebook
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 990
Najnowszy Użytkownik: xmvmlztmlc

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie