Narew Ostrołęka Plus - Oficjalna Strona Kibiców
 
Nawigacja
===NAREW===
O klubie
Trener
Kadra
Terminarz - Jesień '10

===MŁODZIEŻ===
Juniorzy '93
Juniorzy
Trampkarze
Trampkarze '96
Orliki

===HISTORIA===
Ostrołęckie drużyny...
Kronika Piłki w O-ce
SEZONY: 1962-2010
Trofea
POCZET TRENERÓW
Byli piłkarze
Piłkarskie Rodziny
Legia Cudzoziemska
War-Pol Narew
Sezon 2000/01
Sezon 2001/02
Sezon 2002/03
Sezon 2003/04

===KIBICE===
Kibice
Relacje kibicowskie
Wspomnienia
Zgody
Narwiański Styl
Śpiewnik
Tapety

===TURNIEJE===
I Turniej Kibiców Narwi
II Turniej Kibiców Narwi
III Turniej Kibiców Narwi

===STRONA===
Strona Główna
Redakcja
Wywiady
Galeria
VIDEO
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Polecamy
internetowi napinacze

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy

90minut.pl

Legia Live

Turbina Ostrołęka

Fryzjer Boys Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka

Nike Ostrołęka

Mazur Karczew

Świt Baranowo

Rzekunianka Rzekuń

Legionovia Legionowo - nieoficjalna strona

Maza

Orz GoworowoNOSiR Świt '93 NDM

 

Nasz Button:
Narew Plus

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy
Andrzej Kamiński nie zagra w Narwi
NewsyMam złą wiadomość dla zwolenników talentu Andrzeja Kamińskiego. Narew PlusJuż za kilka dni zawodnik, który niemal całą karierę spędził w Narwi wylatuje ponownie do Wielkiej Brytanii. Wiadomość pewna - z "pierwszego" źródła. Tak więc o jedną niewiadomą mniej...
narvi dnia lipiec 05 2007 19:45:49 · 0 Komentarzy · 1002 Czytań · Drukuj

Trzy bramki z meczu z Dolcanem
WWWPrzeszukiwałem internet i właśnie natknąłem się na trzy bramki z meczu Dolcan - NarewDolcan 5-1 Narew - ostatniego spotkania sezonu 2006/07. Bramki umieścił na YouTube użytkownik Shady92 z Ząbek. Kliknijcie w "Czytaj więcej", by wyświetlić linki.
narvi dnia lipiec 05 2007 11:50:58 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1214 Czytań · Drukuj

Marianek strzela dla Jagi
NewsyW dzisiejszym sparingu pierwszoligowej Jagiellonii z Hetmanem Tykocin pierwszą bramkę dal Jagiellonii strzelił Marcin Truszkowski. Mecz skończył się zwycięstwem jego drużyny 4-0. Marianek jest w Białymstoku na testach. Jaga chce wypożyczyć go do końca sezonu. W klubie gra już inny eks-Narwianin - Mariusz Marczak. Pozyskaniem Truszkowskiego zainteresowana jest też Lechia Gdańsk i inne kluby.
narvi dnia lipiec 04 2007 22:21:01 · 0 Komentarzy · 884 Czytań · Drukuj

Co Wy na taką Narew?
NewsyCzyżby szykował się skład w tym stylu?
Stepczyński
Skorupka - Jędrzejczyk - Staniórski
J.Sadłowski
Stachowicz - M.Roman - Dawidzki - D.Wargulewski
A.Roman - Niedźwiecki

Ławka: Piersa - Samsel, Kowalczyk, R. Dąbrowski, Dzieruk, Wołyniec

Co z nimi???: Łyziński, Nerek - Świetochowski, T.Sadłowski, M.Malanowski, Ciak, Mozoł, Baziej, Masla, Janeczko, M.Nosek, Pyskło, Słowik.
narvi dnia lipiec 04 2007 11:07:14 · 0 Komentarzy · 911 Czytań · Drukuj

KoroNarew?
NewsyMoja Ostrołęka podała, że chęć gry w Narwi zgłosiło aż 12 zawodników Korony.Korona w Narwi Wiadomo już, że nie każdy z nich będzie mógł reprezentować niebiesko-czerwone barwy. Wymieniono nawet kilka nazwisk - podobno pewny przejścia do MZKS-u jest Piotr Dawidzki (Pamiętacie "Zapomniałeś, już gdzie grałeś" na derbach? Chyba nie zapomniał...). Inne wymienione w nazwiska, z dopiskiem "z dużą dozą prawdopodobieństwa" to:
- Jarosław Sadłowski
- Marcin Roman
- Arkadiusz Roman (według moich informacji to już zawodnik Narwi, ale może mój informator się pospieszył ;) [Pozdrówki "P"!])
Oraz - uwaga, uwaga! - dwóch wychowanków Korony:
- Cezary Stachowicz
- Tomasz Niedźwiecki

Mogę założyć się, że we wspomnianej "dwunastce" są jeszcze:  (-->)
narvi dnia lipiec 04 2007 09:33:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1017 Czytań · Drukuj

Kolonia Narwian w Łomży?
NewsyŁKS Łomża zawsze był przychylny Narwianom i eks-Narwianom. W obliczu problemów kadrowych drugoligowy już klub zza miedzy również sięga po "naszych". Nie wiadomo jeszcze co ze sprawą Łyżwy, Malana i Bliźniaka (a także Pełtaka z Korony), ale ŁKS przymierza kolejnych Narwian. Dawid Wilczewski najprawdopodobniej niebawem zostanie ponownie ŁKSiakiem. Oprócz niego w drugiej lidze ma szansę zagrać testowany przez ŁKS... Andrzej Jaskot! Tak, to nie żart. Sympatyczny "Dżaskot" wbił w niedzielę hattricka w meczu sparingowym ŁKS-u i bardzo przybliżył się do tego, by w przyszłym sezonie na stałe przywdziewać biało-czerwoną koszulkę i popijać piwko od sponsora;)

Co ciekawe nasi byli zawodnicy znajdują uznanie także w innych silnych klubach. Paweł Waleszczyk jest na najlepszej drodze, by zasilić drugoligowy Znicz Pruszków - testują go od początku zeszłego tygodnia. Natomiast Łukasz Jegliński gra sparingi z... Jagiellonią Białystok. Jeszcze jedna informacja - zarówno Waleszczyk, jak i Jegliński wystawiani są na ataku...
narvi dnia lipiec 03 2007 12:13:18 · 0 Komentarzy · 861 Czytań · Drukuj

1945-2007 Ostrołęckie kluby...
InneNarew PlusPrzeglądając archiwa w bibliotece natknąłem się na jeszcze jedną ciekawą informację. Znalazłem fragment książki prof. Kijowskiego, o historii Ostrołęki. Fragment ten mówił o powstaniu pierwszego powojennego klubu piłkarskiego w naszym mieście.

Klub ten nazywał się KS Narwianka i prowadził tylko sekcje piłkarską. Utworzono go w kwietniu lub maju 1945 roku pod patronatem Polskiej Partii Socjalistycznej. 26 lipca 1945 roku Narwianka Ostrołęka rozegrała swój pierwszy mecz. Przeciwnikiem był ŁKS Łomża. Grano na boisku na błoniach nad Narwią, a widzowie siedzieli na trawie, wałach i... na murku cmentarnym. Niestety nieznany jest wynik meczu. Wiadomo natomiast, że w 1947 Narwianka rozegrała kolejne międzymiastowe spotkanie towarzyskie. Tym razem rywalem była ekipa Społem Olsztyn.

Z opowiadań starszych panów zaczepionych kiedyś na stadionie wiem, że przed drugą wojną światową w naszym mieście działały trzy kluby piłkarskie: dwa polskie i jeden żydowski. Jeden z polskich klubów nosił nazwę Polonia, pozostałych dwóch nie udało mi się ustalić. Być może była to Narwianka (nie związana z PPS-em) i Makkabi, ale mój rozmówca nie potrafił już przypomnieć sobie faktów.

Natomiast w latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku działały w Ostrołęce: Celuloza, Turbina, milicyjna Gwardia, Kolejarz ze Stacji i Narew. Celuloza była klubem papierników związanych z OZCP, Turbina związana była z elektrownią, a Narew była klubem skupiającym amatorów piłki nożnej z całego miasta w formie Ludowego Zrzeszenia Sportowego. 27 lipca 1962 doszło do porozumienia włodarzy tych trzech klubów i połączono je przyjmując później nazwę najsilniejszego z nich - Narwi. Jako, że klub łączył zakład celulozowo-papierniczy, elektrownię itd. zmieniono przedrostek nazwy na MZKS - "Międzyzakładowy Klub Sportowy". Początkowo występowano tylko pod szyldem MZKS Ostrołęka.

Już w bliższych czasach Narew "wchłonęła" kluby PUMKS 2000 Ostrołęka i LKS Osiedle Stacja Ostrołęka (wcześniej grający pod nazwą MAG Stacja Ostrołęka). Ostatnią przemianą Narwi było powstanie ASPN War-Pol Narew Ostrołęka i oddzielenie MKS Narew. Okres rozdzielenia zakończył się jakiś tydzień temu, gdy klub porzucił człon "ASPN" i zastąpił go ponownie skrótem "MKS". To chyba tyle na dzisiaj - mam nadzieję, że dowiedzieliście się czegoś ciekawego... ;-)
narvi dnia lipiec 02 2007 15:54:23 · 3 Komentarzy · 1040 Czytań · Drukuj

Odkurzamy historię
WWWPostanowiłem troszeczkę "odkurzyć" historię Narwi. Postaram się systematycznie dodawać jakieś archiwalne informacje o naszym klubie. Właśnie dodałem dział Historia, gdzie będę dodawał takie właśnie rzeczy. Na początek wrzucam wyniki i bramki z rundy wiosennej sezonu 2000/01. Młodsi kibice nie pamiętają pewnie, że wtedy najskuteczniejszym piłkarzem Narwi był Mariusz "Mucha" Nadrowski. Ustrzelił on wtedy 17 bramek. Kojarzony jeszcze bardzo dobrze Arek Pyskło dołożył 10.
Trenerem do 14 kwietnia 2001 był Jan J. Zalewski. Po meczu z Ciechanowem zlożył rezygnację (mimo próśb prezesa Makulca i dyrektora Krajewskiego) i opuścił klub. Jego miejsce zajął zatrudniony 18 kwietnia Marian Szarama.
Popatrzcie sobie na komplet strzelców z całego sezonu oraz wyniki z rundy wiosenne klikając TUTAJ. Nigdzie indziej w internecie nie znajdziecie takich informacji - nawet na 90minut ;-) Niebawem dorzucę kolejne teksty, bądźcie czujni!
narvi dnia lipiec 02 2007 15:30:53 · 1 Komentarzy · 1139 Czytań · Drukuj

Ramowy plan sparingów Narwi
SparingiPrzed nadchodzącym sezonem piłkarze Narwi rozegrają sześć meczów sparingowych. Rywale są raczej wymagający. Już jedenastego lipca Narwianie zmierzą się z Sundayem Ekwueme, Juliusem, Fayosem i ich kolegami ze stajni Mirosława Skorupskiego. Trzy dni później czeka ich mecz z Dolcanem Ząbki, świeżo upieczonym trzecioligowcem. Dwudziestego piątego lipca Narew zagra z Nadnarwianką, a po trzech dniach z drugoligowym ŁKS Łomża. Na to spotkanie trzeba uważać, bo Łomża może po nim podebrać nam zawodników. W sierpniu naszymi rywalami będą Olimpia Zambrów Jacka Techmańskiego i Warmia Grajewo.

Plan Sparingów Narwi:
11.07 - Skorupski Team
14.07 - Dolcan Ząbki
25.07 - Nadnarwianka Pułtusk
28.07 - ŁKS Łomża
sierpień - Olimpia Zambrów i Warmia Grajewo.
narvi dnia lipiec 02 2007 13:41:08 · 0 Komentarzy · 1005 Czytań · Drukuj

Marianek na rok w Jadze
NewsyJagiellonia BiałystokWychowanek naszego klubu Marcin Truszkowski zmienia klub. Marianek został właśnie wypożyczony na rok do Jagiellonii Białystok z GKS-u Bełchatów. Wicemistrzowie Polski przedłużyli kontrakt z Carlosem Costly. W klubie zostają tez Mariusz Ujek i Dawid Nowak. A na dokładkę ma dołączyć jeszcze jeden napastnik. W związku z tym Marcin kolejny sezon spędziłby głównie w rezerwach GKS-u. W Jagiellonii gra już inny wychowanek Narwi - Mariusz Marczak. Obaj piłkarze grali już ze sobą w Narwi i ŁKS-ie Łomża. Teraz pora na współpracę na pierwszoligowych boiskach!
narvi dnia lipiec 02 2007 12:15:07 · 0 Komentarzy · 1203 Czytań · Drukuj

Stania w Narwi!
LigaTomasz Staniórski, czyli popularny Stania został zawodnikiem Narwi. Jest to z pewnością dobra wiadomość, bo zawodnik ten był jednym z najjaśniejszych punktów Korony w ubiegłych sezonach. Dla naszych rywali wystąpił w 61 meczach ligowych (bez bramek). Oto jego notka biograficzna, sporządzona na podstawie 90minut.pl i własnych informacji.Tomasz Staniórski

Staniórski Tomasz
pozycja: obrońca
urodzony w: Białymstoku
Kluby: ŁKS Łomża (1998-2001), Wigry Suwałki (2002-2003), Ruch Wysokie Mazowieckie (2003-2004), Warmia Grajewo (2004),
2005/06 Korona HiD Ostrołęka 32/0
2006/07 Korona HiD Ostrolęka 29/0
2007/08 Narew Ostrołęka

Witamy na pokładzie!
narvi dnia lipiec 02 2007 00:49:40 · 0 Komentarzy · 1031 Czytań · Drukuj

Strona 132 z 135 << < 129 130 131 132 133 134 135 >
Panel reklamowy
Reklama
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi / Transfery
Sparingi
17.07
Bug Wyszków
0:0
21.07
MKS Przasnysz
2:1
21.07
Iskra Krasne
3:0
24.07
Legionovia
1:2
07.08
Warmia Grajewo
0:0

 

Transfery

Przychodzą: M.N.Jaiyesimi (Polonia ME Warszawa), D.Iwanowski (OKS 1945 Olsztyn), A.Kamiński (NK Krško/Słowenia), M.Ostaszewski (Korona HiD Ostrołęka; wyp. do 31.12.2010), M.Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), M.Truszkowski (powrót po zawieszeniu), A.Pyskło (powrót).

Odchodzą: M.Milewski (wypoż. do Korony HiD) D.Wargulewski. Mat.Kaliszewski, B.Kaczyński (Korona HiD Ostrołęka), P.Kuzia (Świt Baranowo), Mat.Kaliszewski (Korona HiD), M.Grabowski (kontuzja).

(podkreśliliśmy pewne transfery)

Galeria+
Mazowsze 1-1 Narew


Wizyty od 13.10.2007


Page Rank
Facebook
Online
Gości Online: 2
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,082
Najnowszy Użytkownik: dumvhrcrsm

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl