Narew Ostrołęka Plus - Oficjalna Strona Kibiców
 
Nawigacja
===NAREW===
O klubie
Trener
Kadra
Terminarz - Jesień '10

===MŁODZIEŻ===
Juniorzy '93
Juniorzy
Trampkarze
Trampkarze '96
Orliki

===HISTORIA===
Ostrołęckie drużyny...
Kronika Piłki w O-ce
SEZONY: 1962-2010
Trofea
POCZET TRENERÓW
Byli piłkarze
Piłkarskie Rodziny
Legia Cudzoziemska
War-Pol Narew
Sezon 2000/01
Sezon 2001/02
Sezon 2002/03
Sezon 2003/04

===KIBICE===
Kibice
Relacje kibicowskie
Wspomnienia
Zgody
Narwiański Styl
Śpiewnik
Tapety

===TURNIEJE===
I Turniej Kibiców Narwi
II Turniej Kibiców Narwi
III Turniej Kibiców Narwi

===STRONA===
Strona Główna
Redakcja
Wywiady
Galeria
VIDEO
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Szukaj
Polecamy
internetowi napinacze

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy

90minut.pl

Legia Live

Turbina Ostrołęka

Fryzjer Boys Ostrołęka

Pekpol Ostrołęka

Nike Ostrołęka

Mazur Karczew

Świt Baranowo

Rzekunianka Rzekuń

Legionovia Legionowo - nieoficjalna strona

Maza

Orz GoworowoNOSiR Świt '93 NDM

 

Nasz Button:
Narew Plus

Agencja Reklamowa, Jak sprzedać reklamę , dom reklamy
HiD z trenerem z B-Klasy
RywalePortal Moja Ostrołęka poinformował, że nowym szkoleniowcem naszych lokalnych rywali spod znaku Hurtu i Detalu został Przemysław Stepnowski - dotychczasowy szkoleniowiec KS Centrum Kultury Troszyn z B-Klasy. Przypomnę, że Troszyn awansował w tym roku do klasy A. Nie wygrał jednak ligi. Przegrał także w barażu (łącznie porażka 2-3). Wycofanie rezerw Narwi spowodowało powstanie luki w A-Klasie, którą zapełnili właśnie piłkarze w żółto-czarnych strojach. Niedługo przekonamy się, czy Stepnowski podoła nowemu, trudnemu skądinąd zadaniu. Powodzenia...
narvi dnia czerwiec 29 2007 19:05:17 · 0 Komentarzy · 1043 Czytań · Drukuj

Gdzie zagra Łyżwa?
NewsyŁyżwa jeszcze w War-Polowskiej koszulceZe wszystkich stron otaczają nas informacje o przenosinach Łyżwy. Nasz golkiper był już "sprzedawany" do:
 - ŁKS-u Łomża (miał z nimi wylecieć do USA),
 - Znicza Pruszków (zbroją się na drugą ligę i chcieli kilku zawodników z Ostrołęki, m.in. Łyzińskiego i Kaliszewskiego),
 - Wisły Płock (Tygodnik Ostrołęcki informuje, że był do Płocka zaproszony na testy - podobno jednak nie dostał szansy gry w meczu kontrolnym i temat umarł),
 - OKS-u Start Otwock (wczoraj zasłyszałem, że Łyżwa podpisał z nimi "kontrakt").
Ciekawe, co z tego wyniknie. Tygodnik przeprowadził rozmowę z Sebastianem Szczechowiakiem. Szczota potwierdził zainteresowanie Narwi jego osobą. Dodał, że nie ma już takiej opcji, jak jego przejście do drużyny lokalnych rywali. Wobec tego wypada tylko powiedzieć:
 - Neron, szykuj się! ;)
narvi dnia czerwiec 29 2007 09:22:15 · 0 Komentarzy · 1007 Czytań · Drukuj

Młodzież do dzieła!
RezerwyZapraszam wszystkich juniorów Narwi do rejestracji. Na oficjalnej stronie Narwi nie ma miejsca na informacje o Waszych meczach itd. Jeśli się porejestrujecie i będziecie podsyłać wiadomości, to będę na Narew PLUS zamieszczał newsy o Waszych rocznikach. Zrobi się oddzielne działy. Pokażcie, że istniejecie! :-) Bo na razie to w prasie i w internecie tylko o Koronie '96 i '94 można poczytać...
narvi dnia czerwiec 28 2007 13:51:24 · 0 Komentarzy · 963 Czytań · Drukuj

Wilczewski w ŁKS-ie Łomża
NewsyŁKS ŁomżaPo powrocie ŁKS-u Łomża ze Stanów Zjednoczonych do drugoligowej drużyny dołączy były już zawodnik Narwi Ostrołęka Dawid Wilczewski. Dawid rozegrał w naszych barwach jedną niepełną rundę. Zagrał w jedenastu meczach i raz obejrzał czerwoną kartkę. Sympatycznemu zawodnikowi życzę, by w Łomży omijały go kontuzje. Powodzenia na drugoligowym froncie!
narvi dnia czerwiec 28 2007 10:18:21 · 0 Komentarzy · 914 Czytań · Drukuj

Narew II wycofana z rozgrywek!
RezerwyStało się to, co zapowiadałem od czasu pierwszego walkoweru przeciwko Narwi II - zespół rezerw został wycofany z rozgrywek. Oficjalnie połączono MKS Narew (rezerwy i juniorzy) i ASPN Narew (seniorzy). Klub czwartoligowy ma obowiązek prowadzić trzy zespoły juniorskie, a w obu "Narwiach" nie było tylu zawodników, żeby stworzyć 5 ekip. Młodsi rezerwiści grać będą więc w drużynach juniorskich, a starsi z seniorami. Dzięki temu kadra Narwi w przyszłym sezonie będzie troszkę szersza. Znamy więc nasz "patent" na najbliższą przyszłość - gramy rezerwami i juniorami. Ma to oczywiście swoje plusy - tacy piłkarze jak Janicki, Górka, czy Laskowski będą częściej mogli prezentować swoje umiejętności. Większa będzie w nich motywacja do ciężkiej pracy na treningach. Szkoda tylko, że szanse dostaną z konieczności, a nie z wyboru...

Dodam jeszcze, że historyczną - ostatnią - bramkę dla rezerw Narwi strzelił Remek Dąbrowski.
narvi dnia czerwiec 27 2007 21:13:42 · 0 Komentarzy · 959 Czytań · Drukuj

Strzelać nie ma komu! - Sałat wróć!
InnePoszukiwany Napastnik!Przyglądając się ostatnim wynikom Narwi, przymiarkom transferowym i obecnej kadrze można szybko dojść do jednego wniosku - w Narwi po prostu nie ma komu strzelać! Ameryki nie odkryłem. Zniknął ze składu niebiesko-czerwonych Arek Pyskło i przestaliśmy strzelać bramki! Ludzie na trybunach przeklinali nie raz Sałatę, nazywali "grubasem", itd. Jednak co by tu dużo nie gadać - mimo zamiłowania do złotego napoju Arek regularnie jak nikt strzelał bramki dla Narwi od kilku dobrych lat. Do meczu z Hutnikiem wbił w tym sezonie 9 bramek w lidze. W pucharze też co nieco dorzucił. Od czasu jego odejścia Narwianie RAZEM ustrzelili w IV lidze ledwie 10 bramek - dramat! Na dodatek prawie połowa goli to dorobek meczu z przedostatnim Żbikiem, zakończonego wynikiem 4-3 dla nas.
Ale nie ma co się dziwić, jeśli w Narwi po prostu nie miał kto strzelać bramek. Spójrzmy na kadrę Narwi na stronie oficjalnej... Napastnicy: Arkadiusz Pyskło, Michał Krupka, Dawid Wilczewski i Kamil Dębek. Sałka już pominiemy - było dobrze, dopóki dla nas grał. Dalej - Michał Krupka... Awansował do A-Klasy z Orzem Goworowo. Dawid Wilczewski... Kontuzja gdzieś w październiku i koniec sezonu (...)
narvi dnia czerwiec 27 2007 13:00:01 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1005 Czytań · Drukuj

MSE: PZPN reformuje III ligę.
NewsyPZPNW sezonie 2007/2008 drużyny grające w trzeciej lidze maja o co walczyć. Mistrz rozgrywek awansuje aż do... pierwszej ligi. Wszystko związane jest z reorganizacją, którą jeszcze w czerwcu zatwierdził zarząd PZPN. Jak twierdzą włodarze piłkarskiej centrali, celem zmian jest podniesienie poziomu polskiej piłki. Reorganizacja ma obowiązywać od sezonu 2008/2009.
W myśl planu obok Orange Ekstraklasy, której struktura rozgrywek pozostanie niezmieniona, powstanie pierwsza liga (odpowiednik dzisiejszej drugiej). Utworzą ją spadkowicze z ekstraklasy, zespół przegrany z barażu o pozostanie na najwyższym szczeblu krajowych rozgrywek, a także jedenaście zespołów obecnej drugiej ligi (z miejsc 4 - 11). Do tego grona dołączą mistrzowie czterech grup trzeciej ligi (...)
narvi dnia czerwiec 27 2007 10:26:15 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1140 Czytań · Drukuj

Legia na tropie Kokosa
NewsyLegiaSerwis LegiaLive poinformował, że Marek Jóźwiak (obecnie skaut Legii)Kokos za cel obrał sobie pozyskanie do drużyny Wojskowych niespełna dwudziestoletniego wychowanka Narwi - Łukasza Grzeszczyka, czyli popularnego Kokosa. Łukasz był wypożyczony do Znicza Pruszków z Wisły Płock, jednak do Płocka nie chce wracać. Woli pozostać w Pruszkowie, bo tam częściej wpada Jóźwiak ze świtą... Czyżby szykowała się przeprowadzka na Ł3?
narvi dnia czerwiec 26 2007 20:45:27 · 0 Komentarzy · 1057 Czytań · Drukuj

Mazur Karczew ma nowego trenera
RywaleMazur KarczewRobert Podoliński został nowym szkoleniowcem Mazura Karczew. Podoliński ma 32 lata i do niedawna zdobywał bramki na boiskach Mazowieckiej Ligi Seniorów, a wcześniej IV i III ligi. W ubiegłym sezonie wywalczył awans z Koroną Góra Kalwaria do IV lig, po czym został zwolniony (!) za mało efektowny styl gry (!!!). W Karczewie Podoliński zajął miejsce Michała Libicha.

Tymczasem Jacek Techmański zrezygnował z prowadzenia Korony HiD Ostrołęka. Od początku tygodnia zajął się trenowaniem Olimpii Zambrów.

źródło: http://www.mazurkarczew.pl i własne
narvi dnia czerwiec 26 2007 13:53:58 · 0 Komentarzy · 961 Czytań · Drukuj

Jaka kadra Narwi w sezonie 2007/08?
InneCiągle nie wiadomo, kto będzie trenował Narew w nadchodzącym sezonie. Zagadką pozostaje też skład naszej drużyny. Na razie wydaje się, że może wyglądać on następująco:
Bramkarze: Sebastian Szczechowiak?, Paweł Nerek, Michał Piersa
Obrońcy: Wojciech Skorupka?, Jacek Lis?, Robert Jędrzejczyk, Michał Kamiński, Paweł Samsel
Pomocnicy: Kamil Kowalczyk, Sebastian Rudziński, Maciej Janeczko?, Daniel Wargulewski, Andrzej Kamiński?, Piotr Strzeżysz?
Napastnicy: Remigiusz Dąbrowski, Krzysztof Dzieruk, Taras Wołyniec?, Andriej Masla.

Do klubu mogą dołączyć Szczechowiak i Lis z Korony HiD. Może na powrót zdecyduje się Andrzej Kamiński, który właśnie wrócił z Anglii. Nie wiem, co ze zdrowiem Piotrka Strzeżysza - jeśli się wykuruje, to zapewne zagra jesienią. Słyszałem o zainteresowaniu kilku klubów Wojtkiem Skorupką. Nie wiadomo, czy zostanie w klubie Taras - może odejdzie do Ostrovii z Białorusinami? To samo tyczy się Masli, który może też wrócić do swojej ojczyzny. Słyszałem też, że Maciej Janeczko ma wyjechać do któregoś z klubów z okolic Łodzi...
Nie uwzględniłem w spisie Andrzeja Łyzińskiego, Tomasza Sadłowskiego i Mariusza Malanowskiego. Trener ŁKS-u Łomża powiedział ostatnio, że najprawdopodobniej do jego klubu trafi jednak trzech zawodników z IV ligi... Ciekawe o kogo chodzi? Ech..
Jeszcze jedna ciekawostka "zasłychnięta" na mieście - ponoć do Narwi wraca Arkadiusz Roman..
narvi dnia czerwiec 25 2007 14:10:39 · 0 Komentarzy · 943 Czytań · Drukuj

Statystyki ligowe pierwszej drużyny
LigaPoniżej (kliknij - Czytaj więcej) przedstawiam statystyki piłkarzy pierwszej drużyny Narwi w zakończonym właśnie sezonie. Pogrubieni zawodnicy rozegrali ponad 2000 minut na boiskach IV ligi. Bramki "na minusie" to gole wpuszczone. Andrzej Łyziński obronił jeden rzut karny. Uwaga - zaliczone TYLKO mecze ligowe.

narvi dnia czerwiec 24 2007 18:28:28 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 1181 Czytań · Drukuj

Strona 133 z 135 << < 130 131 132 133 134 135 >
Panel reklamowy
Reklama
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Sparingi / Transfery
Sparingi
17.07
Bug Wyszków
0:0
21.07
MKS Przasnysz
2:1
21.07
Iskra Krasne
3:0
24.07
Legionovia
1:2
07.08
Warmia Grajewo
0:0

 

Transfery

Przychodzą: M.N.Jaiyesimi (Polonia ME Warszawa), D.Iwanowski (OKS 1945 Olsztyn), A.Kamiński (NK Krško/Słowenia), M.Ostaszewski (Korona HiD Ostrołęka; wyp. do 31.12.2010), M.Parszewski (Nadnarwianka Pułtusk), M.Truszkowski (powrót po zawieszeniu), A.Pyskło (powrót).

Odchodzą: M.Milewski (wypoż. do Korony HiD) D.Wargulewski. Mat.Kaliszewski, B.Kaczyński (Korona HiD Ostrołęka), P.Kuzia (Świt Baranowo), Mat.Kaliszewski (Korona HiD), M.Grabowski (kontuzja).

(podkreśliliśmy pewne transfery)

Galeria+
Mazowsze 1-1 Narew


Wizyty od 13.10.2007


Page Rank
Facebook
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 1,082
Najnowszy Użytkownik: dumvhrcrsm

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | okazjanazakupy.pl