Nasz Button:
Narew Plus

Juniorzy: Narew 1-2 Szreńsk
Juniorzy
Juniorzy Narwi przegrali dzisiaj z UKS Żak Szreńsk. Oto co o meczu możemy przeczytać na stronie juniorów (www.narew-ostroleka93.futbolowo.pl): Trzecia porażka podopiecznych Marcina Grabowskiego w tym sezonie... W pierwszej połowie mimo kilku świetnych okazji piłkarze Narwi nie zdołali pokonać bramkarza Szreńska, na co goście odpowiedzieli dwoma golami między 44 minutą spotkania, a doliczonym czasem gry. Kontaktową bramkę zdobył Bartek Dymerski.
Cieszy jedynie, że chociaż Bartek jest w dobrej dyspozycji. To jego czwarta bramka w sezonie (strzela też drugi mecz z rzędu). Najlepszym strzelcem drużyny juniorów jest jednak wciąż Marcin Kobrzyński (6 goli).

[Juniorzy rocznik '93:] Narew Ostrołęka 1-2 (0-2) UKS Żak Szreńsk
Dymerski '82 - ?, ?
Narew: Kacprzak - Kardaś, Polita, Żebrowski, Szymczyk, Orzechowski (46. Nawrocki), Chorąży, Budzyński (80. Bastek), Kobrzyński, Świrski (70. Mierzejewski), Dymerski trener: Marcin Grabowski
narvi dnia październik 17 2010 19:42:43 · 0 Komentarzy · 1303 Czytań · Drukuj

Trampkarze miażdżą Wąsewo
Trampkarze
Trampkarze Narwi dowodzeni prze z Janusza Czapskiego odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo. Tym razem pokonali na własnym boisku drużynę KS Wąsewo (outsidera rozgrywek). Oto, co na temat meczu napisali sami trampkarze, na swojej stronie (narew-ostroleka96.futbolowo.pl):
"Pierwszej połowy gospodarze nie mogą zaliczyć do udanej. Mimo iż wygrali ją pewnie 3-0 to gra nie była tak dobra, jak wynik. W tej odsłonie bramki padały po akcjach rozegranych na jeden kontakt i były one jedynymi zagraniami, które mogły się podobać w pierwszych 40 minutach. Po przerwie gra wyglądała już inaczej. Narwianie zaczęli więcej grać podaniami po ziemi i grać milej dla oka. Ze słabej strony pokazał się sędzia, który nie dostrzegał fauli, a także spalonych. Właśnie po trzymetrowym spalonym zawodnik gości miał okazję strzelić bramkę honorową, ale Jakub Murawski popisał się świetną paradą. Bardzo ładnego gola z rzutu wolnego strzelił Konrad Laskowski, a dwie bramki zdobył rezerwowy Daniel Chochowski."

[Trampkarze rocznik '96] Narew Ostrołęka 6-0 KS Wąsewo

Chochowski (dwie), Kruk, Bonus, Lasota, Laskowski

Narew: Murawski - Młynarski, Adamski (74 Nerwiński), Jankowski (65 Ćwiek) - Kaczyński, Kruk (71 Domurad), Bonus, Waś (75 Yakoubi) - Lasota (40 Chochowski), Laskowski, Danielewicz (73 Zaremba).

redakcja dnia październik 17 2010 00:48:01 · 0 Komentarzy · 1143 Czytań · Drukuj

Narwianie znów zwycięscy!
Narew
Piłkarze Narwi wygrali kolejny mecz w rozgrywkach III ligi łódzko-mazowieckiej. Pierwsza bramka padła w 20. minucie meczu, kiedy Tomasz Niedźwiecki wykorzystał podanie Marcina Truszkowskiego i umieścił piłkę w siatce obok bezradnie interweniującego Jacka Łukasika. Golkiper gości był zresztą najjaśniejszym punktem swojej drużyny. Zdecydowanie przyćmił m.in. byłego króla strzelców Ekstraklasy Grzegorza Piechnę. Miał do tego sposobność, bo Narwianie atakowali często i dosyć ciekawie. Jednak niefrasobliwość w obronie mogła skończyć się stratą bramki już w pierwszej połowie spotkania. Na szczęście na posterunku był Andrzej Łyziński, a kiedy i jemu zdarzył się kiks, sytuację uratował Jakub Zalewski. Dziewiętnaście minut po wznowieniu gry drugiego gola dołożył Marcin Ostaszewski (to jego premierowe trafienie dla niebiesko-czerwonych) i Ceramika postawiła wszystko na jedną kartę. Na domiar złego pogubił się strasznie sędzia liniowy, który w pierwszej połowie był niemal bezbłędny i zamiast spokojnego czekania do końca mieliśmy bramkę kontaktową i nerwówkę do ostatnich sekund pojedynku. Na szczęście kiedy pan Malec zagwizdał po raz ostatni sprawiedliwości stało się zadość i trzy punkty pozostały w Ostrołęce...

Narew Ostrołęka 2-1 (1-0) Ceramika Opoczno
Tomasz Niedźwiecki 20', Marcin Ostaszewski 64' - Przemysław Bieńkowski 70'

Narew: 66. Łyziński - 3. Ostaszewski, 13. Kamiński, 4. Zalewski, 7. Pragacz - 9. Niedźwiecki (58' 10. Wilczewski), 20. Marczak (72' 19. Parszewski), 6. Roman (83' 22. Pyskło), 11. Lelujka - 8. Truszkowski, 14. Olesiński (67' 17. Zaniewski).

Żółte kartki dla Narwi: Niedźwiecki, Pragacz, Ostaszewski, Zaniewski.

Żółte kartki: 4-2

narvi dnia październik 17 2010 00:25:32 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 704 Czytań · Drukuj

NarewBet - 3. runda
NarewBet
Mecze 3. rundy typować możecie do godz 11:00 w sobotę (wtedy zaczyna się pierwszy mecz 11. kolejki w Piasecznie). Zapraszamy do typowania w komentarzach. W tym tygodniu jako zdarzenie specjalne możecie typować, czy Jankowski z Kutna strzeli kolejną bramkę. Uwaga! Tak jak poprzednio typując dodatkowe zdarzenie, możecie zdobyć, bądź stracić 3 punkty.

Z regionu

Zestawienie par Pucharu Polski  na dzień 20 październik 2010 roku (środa) godz.14,30

1. Makowianka Maków Maz.(LO) - Nadnarwianka Pułtusk(IV)

2. Błękitni Raciąż (LO) - MKS Przasnysz  (IV)

MKS  Ciechanów (IV) i Korona Szydłowo (LO) - wolny termin

Mecze  półfinałowe  Pucharu Polski  rozegrane zostaną w dniu 11 listopada 2010 roku (czwartek) godz.13.00 .

źródło: coozpn.pl
narvi dnia październik 14 2010 10:29:23 · 0 Komentarzy · 853 Czytań · Drukuj

Wyniki 10. kolejki i tabela
Liga10.kolejka - 9/10 październik 2010 r.
Pilica Przedbórz - Narew Ostrołęka 1:1 (0:1)
Włókniarz Zelów - Legionovia Legionowo 0:2 (0:0)
Ceramika Opoczno - Pogoń Siedlce 0:2 (0:1)
Broń Radom - Mazur Karczew 3:0 (1:0)
MKS Kutno - Warta Sieradz 1:0 (0:0)
UKS SMS Łódź - KS Piaseczno 2:1 (0:0)
Sokół Aleksandrów Łódzki - Ursus Warszawa 3:1

10.kolejka (awansem) - 6 październik 2010 r.

11 goli - Rafał Jankowski (MKS Kutno)
7 goli - Hubert Kosim (Mazur Karczew), Jacek Kosmalski (Pogoń Siedlce)
CiENKi_ dnia październik 11 2010 16:59:34 · 0 Komentarzy · 882 Czytań · Drukuj

Wyniki trampkarzy młodszych i młodzików oraz ważne ogłoszenie
Trampkarze
W weekend oprócz opisanych już meczy trampkarzy i juniorów, swoje  spotkania rozegrali także trampkarze młodsi oraz młodziki naszego klubu. Powiodło im się z różnym szczęściem. Trampkarze młodsi (rocznik 1997) ulegli na własnym boisku zespołowi MKS Przasnysz 1:4. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił Bartosz Pędzich, który przypominamy iż w czwartek

Cieszy natomiast postawa młodzików (rocznik 1998), którzy pokonali swoich rówieśników z Korony HiD Ostrołęka. Bohaterem spotkania został zdobywca czterech bramek Dawid Rybak. Dwa trafienia dołożył Bartek Charyton i młodzi zawodnicy niebiesko-czerwonych wygrali w derbach 6:0.

[trampkarz młodszy'97] Narew Ostrołęka - MKS Przasnysz 1:4 (0:2)
bramka dla Narwi: Bartosz Pędzich

[młodzicy'98] Korona HiD Ostrołęka - Narew Ostrołęka 0:6
Dawid Rybak (4), Bartosz Charyton (2)
Narew: Norbert Dobkowski, Hubert Kardasz, Łukasz Murawski, Konrad Mierzejewski, Piotr Mróz, Robert Koper, Stanisław Stadnyk, Bartosz Charyton, Dawid Rybak, Arkadiusz Młynarczyk, Krzysztof Czerkas, Kamil Laskowski, Daniel Łukasiak

OGŁOSZENIE!!

MKS Narew Ostrołęka i trener Marian Szarama zapraszają rodziców rocznika 1998 na zebranie informacyjne, które odbędzie się w dniu 13.10.2010 (środa) roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Hotelu MOSiR przy ul. Witosa 1 w Ostrołęce.
CiENKi_ dnia październik 11 2010 16:03:28 · 0 Komentarzy · 1393 Czytań · Drukuj

Juniorzy na remis z Mławą
Juniorzy
W sobotę grali swój mecz także juniorzy Narwi dowodzeni przez Marcina Grabowskiego.  Ich rywalem była zawsze nieprzewidywalna (i to we wszystkich rocznikach) drużyna MKS-u Mławy. Niebiesko-czerwoni zremisowali ten mecz 2-2, a obie bramki zdobył Bartek Dymerski. Przed meczem uczczono minutą ciszy ofiary katastrofy smoleńskiej.

[Juniorzy r. 1993] Narew Ostrołęka 2-2 (0-0) MKS Mława
bramki dla Narwi: Bartłomiej Dymerski (dwie)
Narew: Kacprzak - Polita, Kochański, Żebrowski, Szymczyk, Orzechowski (46.Nawrocki), Świrski, Chorąży (80.Daniel Orłowski), Budzyński (70.Mierzejewski), Kobrzyński, Dymerski [Ż/CZ - 90 min.)
trener: Marcin Grabowski

źródło: Kobra ;)

narvi dnia październik 11 2010 10:14:57 · 2 Komentarzy · 1255 Czytań · Drukuj

Trampkarze wygrali ze współliderem
Trampkarze
Trampkarze Narwi grali w sobotę na wyjeździe z drużyną, z którą dotychczas dzielili pierwsze miejsce w lidze - KS Pniewo i odnieśli kolejne zwycięstwo. Podopieczni Janusza Czapskiego po raz kolejny pokazali się z dobrej strony na tle rywali obdarzonych dobrymi warunkami fizycznymi. Narwianie przez całe spotkanie kontrolowali wydarzenia na boisku. Dobrą zmianę dał Daniel Chochowski, strzelec dwóch bramek w sobotnim spotkaniu. Przy jednej z bramek strzelonych przez Daniela świetną asystą popisał się Abbes Yakoubi (wygrał pojedynek główkowy zagrywając piłkę w pole karne). Dużo szczęścia w pierwszej połowie mieli gospodarze, ratowała ich poprzeczka i kilka razy bramkarz. Za to szczęście, a raczej obrońcy Narwi dwukrotnie wyręczali Jakuba Murawskiego. Przy wyniku 0:0 bramkarz gości minął się z piłką. Dopadł do niej napastnik KS-u, uderzył z ostrego kąta, ale piłkę zmierzającą do pustej bramki na róg wybił kapitan Narwi Maciek Młynarski. W drugim przypadku jeden z zawodników Pniewa trafił piłkę głową, ale tym razem futbolówkę z linii bramkowej wybił Konrad Laskowski. Podsumowując - był to mecz walki z przewagą Narwian.

[Trampkarze r.1996:] KS Pniewo 2004 0-3 Narew Ostrołęka
bramki Kruk, Chochowski (dwie)
Narew: Murawski - Młynarski, Adamski (73 Zaremba), Jankowski (63 Yakoubi) - Kaczyński, Kruk, Bonus (79 Domurad), Waś, Lasota (Chochowski) - Laskowski, Danielewicz (60 Ćwiek).

narvi dnia październik 11 2010 10:01:17 · 0 Komentarzy · 916 Czytań · Drukuj

NarewBet - wyniki drugiej rundy
NarewBet

Druga runda NarewBet była tak mizerna w wykonaniu naszych typerów, że najlepiej jak najszybciej o niej zapomnieć i przejść do następnej. Do gry dołączyło trzech nowych użytkowników, ale również oni nie spodziewali się takich rezultatów, jakie padły na trzecioligowych boiskach. Najwięcej punktów zdobył w tej rundzie kubica z Piaseczna ;) Dodajmy jeszcze na marginesie, że z jedenastoma zdobytymi punktami, w poprzedniej kolejce mógłby liczyć na miejsce na końcu stawki, a tu proszę... Najbardziej pogrążył Was mecz bonusowy, w którym nie wpadło więcej niż trzy bramki, a więc większość zawodników potraciła trzy zdobyte punkty. W przypadku jednego z użytkowników, były to jedyne zdobyte w tej kolejce punkty, przez co świeci się u niego w tabelce okrągłe zero...

Liderem po drugiej kolejce został Przemysław z 30 punktami na koncie. Zaraz za nim czai się zwycięzca poprzedniej rundy Mako (29). Z trzeciej pozycji atakują PiotrusNarew i cinek1505

W pełnej treści newsa znajdziecie tabelę wyników!

redakcja dnia październik 11 2010 09:44:06 · Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 933 Czytań · Drukuj

Pilica Przedbórz 1-1 Narew
Narew
Narew zremisowała w trudnym meczu wyjazdowym z Pilicą Przedbórz w meczu 10 kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. Bramkę dla Narwian strzelił już w 7. minucie spotkania niezawodny Marcin Truszkowski (na zdjęciu). Gospodarze wyrównali za sprawą Przemysława Kornackiego. Tym samym Narew zachowała siódmą pozycję w tabeli. Narwianie kończyli mecz w dziesiątkę po drugiej żółtej kartce dla Piotra Strzeżysza.

Pilica Przedbórz 1-1 (0-1) Narew Ostrołęka
Kornacki 65 - Truszkowski 7
Narew: Łyziński [Ż] - Ostaszewski, Kamiński, Zalewski, Skorupka [Ż] - Lelujka (75 Roman), Strzeżysz (80 Ż/CZK) , Marczak (88 Pyskło), Niedźwiecki [Ż] (65 Wilczewski) - Truszkowski [Ż], Zaniewski (60 Olesiński [Ż]).

P.S. Podliczenie kolejek NarewBet i aktualna tabela - w poniedziałek rano.
P.S.2 Sędzia pokazał w tym meczu... 15 żółtych kartek!
redakcja dnia październik 10 2010 16:34:22 · 0 Komentarzy · 658 Czytań · Drukuj

Strona 7 z 135 << < 4 5 6 7 8 9 10 > >>
Panel reklamowy
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło

Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?