Narew 1-0 Legionovia
Dodane przez narvi dnia Maj 13 2010 09:27:43
Piłkarze Narwi pokonali wczoraj Legionovię Legionowo 1-0. Na meczu, który rozgrywany był przy bardzo niekorzystnej aurze pogodowej, zjawiło się ok. 100 widzów. W pierwszej połowie bramki nie padły. Pokonać bramkarza gości udało się dopiero w 63. minucie meczu. Wtedy do bramki rywali trafił Łukasz Zaniewski, chociaż... bramka nie padłaby gdyby nie pomoc Piotra Urbana z Legionovii, który wybił piłkę wprost na Zaniewskiego, a ta wleciała do bramki :) Od 73. minuty Narew grała w dziesiątkę, gdyż drugą żółtą kartkę otrzymał Marcin Roman. Dzięki temu zwycięstwu jesteśmy już na siódmym miejscu w lidze. Najlepszy na boisku - Mariusz Marczak

Narew Ostrołęka 1-0 (0-0) Legionovia Legionowo