Trampkarze miażdżą Wąsewo
Dodane przez redakcja dnia Październik 17 2010 00:48:01
Trampkarze Narwi dowodzeni prze z Janusza Czapskiego odnieśli kolejne przekonujące zwycięstwo. Tym razem pokonali na własnym boisku drużynę KS Wąsewo (outsidera rozgrywek). Oto, co na temat meczu napisali sami trampkarze, na swojej stronie (narew-ostroleka96.futbolowo.pl):
"Pierwszej połowy gospodarze nie mogą zaliczyć do udanej. Mimo iż wygrali ją pewnie 3-0 to gra nie była tak dobra, jak wynik. W tej odsłonie bramki padały po akcjach rozegranych na jeden kontakt i były one jedynymi zagraniami, które mogły się podobać w pierwszych 40 minutach. Po przerwie gra wyglądała już inaczej. Narwianie zaczęli więcej grać podaniami po ziemi i grać milej dla oka. Ze słabej strony pokazał się sędzia, który nie dostrzegał fauli, a także spalonych. Właśnie po trzymetrowym spalonym zawodnik gości miał okazję strzelić bramkę honorową, ale Jakub Murawski popisał się świetną paradą. Bardzo ładnego gola z rzutu wolnego strzelił Konrad Laskowski, a dwie bramki zdobył rezerwowy Daniel Chochowski."

[Trampkarze rocznik '96] Narew Ostrołęka 6-0 KS Wąsewo

Chochowski (dwie), Kruk, Bonus, Lasota, Laskowski

Narew: Murawski - Młynarski, Adamski (74 Nerwiński), Jankowski (65 Ćwiek) - Kaczyński, Kruk (71 Domurad), Bonus, Waś (75 Yakoubi) - Lasota (40 Chochowski), Laskowski, Danielewicz (73 Zaremba).