Narew 3-1 Warta Sieradz
Dodane przez narvi dnia Listopad 13 2010 16:12:27
W ostatnim meczu tej rundy Narwianie pokonali pewnie Wartę Sieradz 3-1, trzecią bramkę strzelając już op wyrzuceniu z boiska Marcina Truszkowskiego. Goście również mieli swoje szansy, jednak oprócz tej, która zakończyła się golem w 11. minucie meczu, lepiej nic o nich nie pisać (szczególnie o jednej okazji, której wykończenie rozbawiło cały stadion). Najpiękniejszą akcję meczu kibice obejrzeli w 86. minucie. Wtedy piłkę dostał Łukasz Zaniewski. Kibice, którzy jeszcze chwilę wcześniej krzyczeli "zmienić go!" przecierali oczy ze zdumienia, gdyż Zania w brazylijskim stylu ograł na skrzydle dwóch przeciwników na raz, po czy oddał strzał z daleka... i zdobył bramkę!
Bardzo ładny był gol Marcina Truszkowskiego - z rzutu wolnego (czy aby któryś z obrońców Warty nie pomógł piłce wlecieć do bramki?). Z pozostałych informacji meczowych i okołomeczowych warto nadmienić, że kolejną bramkę zdobył Przemek Olesiński oraz, że w doliczonym czasie gry na boisku pojawił się wreszcie Paweł Samsel. Natomiast klasycznie na boisku NIE pojawił się Madariola Noheem Jaiyesimi.

Narew Ostrołęka 3-1 (1-1) Warta Sieradz
Olesiński 25, Truszkowski 52, Zaniewski 86 - Bartosz Kozieł 11

Narew: 66. Łyziński - 20. Skorupka (74' 11. Lelujka), 5. Dawidzki, 19. Kamiński, 3. Ostaszewski - 7. Pragacz, 16. Strzeżysz (90' 4.Samsel), 6. Roman (87' 9. Niedźwiecki), 17. Zaniewski - 8. Truszkowski (CZK 72), 14.Olesinski.

Żółte kartki: Roman, Truszkowski, Strzeżysz / Świetczak, Łukasz ? (nr 6), ktoś, nr. 10
Czerwone kartki: Truszkowski (sędzia pokazał mu żółtą kartkę, a po odzywce Marcina wyjął od razu czerwoną) / .