Trampkarze blisko podium w Węgorzewie
Dodane przez redakcja dnia Grudzień 04 2010 11:05:50
Na stronie trampkarzy Narwi (r. 1996) możemy przeczytać relację z turnieju piłki halowej w Węgorzewie, na który zostali zaproszeni nasi zawodnicy. Janusz Czapski wybrał na ten turniej 14-osobową kadrę: Daniel Bonus, Daniel Chochowski, Damian Danielewicz, Arkadiusz Il, Damian Jankowski, Kamil Kaczyński, Przemysław Kruk, Konrad Laskowski, Maciej Młynarski [kpt], Jakub Murawski [bramkarz], ? Świderski (nowa twarz), Bartosz Waś, Abbes Yakoubi, Konrad Zaremba.

Oto relacja kapitana drużyny, zamieszczona na narew-ostrolek96.futbolowo.pl: Dobrze w grupie, słabo w półfinale i walce o trzecie miejsce. Został spory niedosyt i niezadowolenie po zajęciu miejsca tuż za podium. Po meczach grupowych Narwianie byli typowani do zajęcia miejsca w pierwszej trójce, a nawet do zwycięstwa w turnieju.
W pierwszym meczu Narew podejmowała, jak się później okazało, drużynę która zajęła pierwsze miejsce. W tym spotkaniu Jakub Murawski (bramkarz Narwi) świetnymi interwencjami uratował swoją drużynę przed remisem, a być może i porażką.W ostatniej sekundzie 12-sto minutowego spotkania obronił rzut karny.Później Narwianie mierzyli się z gospodarzami turnieju i padł remis 1-1. Następnie taki sam remisowy rezultat z Mamrami Giżycko i ostatecznie pierwsze miejsce w grupie.
No i w końcu przyszedł czas na te gorsze chwile, choć Narwian można usprawiedliwiać zmęczeniem po wczesnej pobudce i długiej drodze, a także tym, że mieli dopiero jeden trening na sali. Porażka w półfinale z Granicą Kętrzyn 0-3 i przegrana w walce o trzecie miejsce z Dobrym Miastem 1-2 i tu ogromny pech i głupota przeszkodziły w odniesieniu zwycięstwa.
..
Narwianie kilka razy trafiali w słupek, a gdy do końca zostały dwie minuty Przemek Kruk zaprzepaścił szanse Narwi, po trafieniu do siatki rywali ręką (było to bardzo widoczne) dostał karę dwóch minut i do końca spotkania Narew grała we trzech przeciwko czterem w polu. Dodam jeszcze, że w trakcie tego nierozsądnego zagrania był remis 1-1. Zawodnicy Dobrego Miasta wykorzystali okazję i zdobyli bramkę dającą im zwycięstwo.