Przygotowania rywali
Dodane przez narvi dnia Styczeń 18 2011 00:07:37
Poniżej przedstawiamy zestawienie sparingpartnerów drużyn naszej ligi (tych, które podały to do publicznej wiadomości na stronach internetowych). Mecze kontrolne rozgrywała już Pogoń Siedlce (dwa w listopadzie, jeden w styczniu). Rekordowo wiele meczów rozegrają piłkarze Warty Sieradz, którzy najwyraźniej są NADLUDŹMI, gdyż trener zakontraktował im 20 rywali sparingowych! Tak, nie przewidziało Wam się - więcej niż kolejek ligowych w ciągu rundy!

 BROŃ RADOM
22.01. Orzeł Wierzbica
29.01. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
29.01. Wierna Małogoszcz
02.02. Granat Skarżysko Kamienna
05.02. Stal Stalowa Wola
12.02. KS Warka
16.02. Juventa Starachowice
19.02. Korona Kielce (ME)
23.02. Mazowsze Grójec
26.02. GLKS Nadarzyn
05.03. Siarka Tarnobrzeg
 CERAMIKA OPOCZNO
09.01. Turniej halowy
w Żarnowie (1. miejsce)
GLKS Nadarzyn
Widzew Łódź (ME)
Legia Warszawa (ME)
Orlicz Suchedniów
MKS Stąporków







 CONCORDIA PIOTRKÓW
 24.01.-02.02.Obóz
w Zaździerzu
27.01. Wisła Płock
29.01. Świt NDM
04.02. Zawisza Rzgów
12.02. Mechanik Radomsko
19.02. Włókniarz Zelów
23.02. Włodar Częstochowa
26.02. Pilica Przedbórz
05.03. Lechia Tomaszów Mazowiecki



 KS PIASECZNO
29.01. UKS Łady
02.02. Start Otwock
05.02. MKS Przasnysz
12.02. Okęcie Warszawa
16.02. Ursus Warszawa
19.02. Pilica Białobrzegi
23.02. Orlęta Radzyń Podlaski
26.02. Legia Warszawa (ME)
02.03. Drukarz Warszawa
05.03. Mazowsze Grójec







 LEGIONOVIA LEGIONOWO
15.01. Halowe Mistrzostwa Mazowsza (2. miejsce)
22.01. Legia Warszawa (ME)
26.01. Polonia Warszawa (ME)
29.01. Bug Wyszków
02.02. KS Łomianki
05.02. Hutnik Warszawa
09.02. Jóżefovia Józefów
12.02. KS Paradyż
16.02. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
19.02. Widzew II Łódź
23.02. Marcovia Marki
26.02. Lechia Tomaszów Mazowiecki
02.03. Kryształ Glinojeck
05.03. Polonia Iłża
12.03. Olimpia Zambrów

 POGOŃ SIEDLCE
20.11 Naprzód Skórzec (2-2)
27.11 GLKS Nadarzyn (2-1)
15.01. Wisła Płock (1-2)
22.01. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
29.01. MKS Przasnysz
02.02. Polonia Warszawa (ME)
05.02. Tęcza Płońsk
12.02. Marcovia 2000 Marki
19-28.02. Obóz przygotowawczy (2 sparingi)
19.02. Pelikan Łowicz
05.03. Orlęta Radzyń Podlaski
12.03. Podlasie Biała Podlaska
 MAZUR KARCZEW
19.01. Legia Warszawa (ME)
22.01. Zagłębie Lubin (Ekstraklasa!)
26.01. Świt Nowy Dwór Mazowicki
28.01. Korona Kielce (Ekstraklasa!)
02.02. Wisła Puławy
09.02. Znicz Pruszków
12.02. Wigry Suwałki
16.02. Start OKS Otwock
19-26.02. Obóz Przygotowawczy
05.03. Marcovia 2000 Marki
05.03. Skra Obory
12.03. KS Łomianki
12.03. Pilica Białobrzegi
 MKS KUTNO
15-25.01. Obóz przygotowawczy
w Wiśle (2 sparingi: KS Wisła, Skałka Żabnica)
29.01. Włocłavia Włocławek
05.02. Szkoła Piłkarska z Lagos (Nigeria)
12.02. Lech Rypin
16.02. Górnik Łęczyca
19.02. Calisia Kalisz
20.02. Legia Warszawa (ME)
23.02. Sokół Aleksandrów Łódzki
26.02. Pelikan Łowicz
05.03. Górnik Konin
06.03. Tęcza 34 Płońsk
12.03. Włókniarz Konstantynów


 RADOMIAK RADOM
22.01. Wulkan Zakrzew
29.01. KS Warka
05.02. Motor Lublin
12.02. Avia Świdnik
16.02. Stal Stalowa Wola
19.02. Orlęta Radzyń Podlaski
23.02. Granat Skarżysko-Kamienna
26.02. Mazowsze Grójec
05.03. Juventa Starachowice
12.03. KS Kozienice-Janików




 URSUS WARSZAWA
15.01. Halowe Mistrzostwa Mazowsza (nie wyszli z grupy)
22.01. Drukarz Warszawa lub Żyrardowianka Żyrardów
29.01. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
02.02. Żyrardowianka Żyrardów
05.05 Naprzód Zielonki
09.02. GKP Targówek Warszawa
12.02. Pilica Białobrzegi
16.02. KS Piaseczno
19.02. Wisła Puławy
23.02. Start OKS Otwock
26.02. Znicz II Pruszków
05.03. Bug Wyszków
12.03. Pogoń Grodzisk Mazowiecki
 WARTA SIERADZ
15.01. Turniej halowy w Sieradzu (nie wyszli z grupy)
22.01. Jagiellonia Białystok (Ekstraklasa!)
26.01. LKS Kobierzycko
27.01. Orkan Buczek
29.01. Pelikan Łowicz
05.02. Tur Turek
05.02. Zawisza Pajęczno
06.02. WKS Wieluń
09.02. Włókniarz Konstantynów Łódzki
12.02. Gal Gaz Galewice
12.02. Centra Ostrów Wlkp.
13.02. Astoria Szczerców
19.02. Świt Nowy Dwór Mazowiecki
19.02. Olimpia Koło
26.02. Calisia Kalisz
26.02. Włókniarz Pabianice
27.02. Prosna Wieruszów
05.03. Omega Kleszczów
05.03. Mszczonowianka Mszczonów
06.03. Jutrzenka Warta
13.03. LZS Kwiatkowice
 SOKÓŁ ALEKSANDRÓW ŁÓDZKI
19.01. Górnik Łęczyca
22.01. Tur Turek
28.01. Jagielonia Białystok (Ekstraklasa!)
05.02. Calisia Kalisz
12.02. Akademia Piłkarska Lagos (Nigeria)
16.02. Sandecja Nowy Sącz
19.02. Widzew Łódź (ME)
23.02. MKS Kutno
02.03. Lechia Tomaszów Maz.
12.03. Omega Kleszczów
 WŁÓKNIARZ ZELÓW
29.01. Zawisza Pajęczno
05.02. OKS 1945 Olsztyn
09.02. Pogoń Zduńska Wola
12.02. Lechia Tomaszów Mazowiecki
19.02. Sandecja Nowy Sącz
23.02. Omega Kleszczów
26.02. GKS Bełchatów (ME)
10.03. Zawisza Rzgów