Wysoka porażka w Warszawie
Dodane przez narvi dnia Styczeń 22 2011 23:26:54
Młoda Polonia - Narew OstrołękaDrużyna Młodej Polonii Warszawa odniosła wysokie zwycięstwo w meczu sparingowym z ostrołęck± Narwi±. Podopieczni Libora Pali pokonali go¶ci z Kurpi 4:0 po bramkach Maleszyka, Michalskiego, Cudnego oraz testowanego napastnika.

- Pierwsza połowa podobała mi się bardziej niż druga. W pierwszej grali¶my lepiej technicznie, a po przerwie zagrali¶my dobrze jedynie przez pierwsze i ostatnie pięć minut. Przez resztę czasu lepiej prezentowała się Narew - powiedział trener gospodarzy Libor Pala.

Polonia Warszawa (ME) - Narew Ostrołęka 4:0 (2:0)
Maleszyk 14, Michalski 40, Cudny 49, Martu¶ 89

Młoda Polonia: Skowron - Rak (46. Chru¶ciński), Maleszyk, Wełna, Raczko (46. Wuszt) - Michalski (46. Olczak), Pazio (78. Jaiyesimi), Zembrowski, Prażuch (80. Rak) - Kosim (46. Martu¶), Barszcz (46. Cudny).

Narew: Łyziński - Ostaszewski, Zalewski (46. Malanowski), Kamiński, Pragacz - Stachowicz, Strzeżysz (20. M. Roman), Dawidzki, Lelujka (65. Wilczewski) - Truszkowski, Olesiński (66. Pyskło)