Trampkarze '96 rozpoczną od Pokrzywnicy
Dodane przez narvi dnia Styczeń 26 2011 11:06:48
COOZPNTrampkarze Narwi z rocznika 1996 rozegrają wiosną dziesięć kolejek swojej ligi:
2 kwietnia: Narew - GKS Pokrzywnica
9 kwietnia: KS Pniewo 2004 - Narew
16 kwietnia: Narew - KS Wąsewo
22 kwietnia: Tęcza Łyse - Narew
30 kwietnia: Narew - Orz Goworowo
7 maja: GKS Pokrzywnica - Narew
14 maja: Narew - KS Pniewo 2004
21 maja: KS Wąsewo - Narew
28 maja: Narew - Tęcza Łyse
Trenerem tej drużyny trampkarzy jest Janusz Czapski. Zespół po rundzie jesiennej okupuje pierwszą pozycję w lidze. Narwianie mają sześć punktów przewagi nad drugim i trzecim zespołem w tabeli.
LpNazwa drużynyMeczePkt.Br. zdobyteBr. stracone
1MKS Narew Ostrołęka10275314
2KS Pniewo10213825
3GKS Pokrzywnica10215230
4LKS Tęcza Łyse1092346
5KS Orz Goworowo1072147
6Klub Sportowy Wąsewo1041540