Pierwsze punkty HiD-u
Dodane przez narvi dnia Sierpień 18 2007 15:36:56
Marek KaliszewskiSkończyło się właśnie spotkanie Korony HiD z Wulkanem Zakrzew. Korona wygrała pewnie 3-1 po dwóch golach Cezarego Stachowicza i jednym Marka Kaliszewskiego (na zdjęciu, fot. T.M.). Dla gości bramkę zdobył... Sebastian Szczechowiak, który próbował złapał\ć piłkę lecącą wysoko i wpakował sobie ją do bramki. Pierwszy gol da Korony padł już w 10 minucie. Czarek Stachowicz umieścił piłkę w siatce po całkiem składnej akcji. Pełne trybuny przy ulicy Witosa jeszcze nie zamilkły (żart ;)), gdy Wulkan wyrównał. W 64. minucie gola strzałem w stronę długiego słupka zdobył Kaliszewski, który już wcześniej zabłysnął odzyskując piłkę w obronie i przeprowadzając indywidualną akcję, w której przebiegł całe boisko (!), po drodze kiwając trzech piłkarzy. Mało brakowało, aby już wtedy Korona wyszła na prowadzenie. Kolejny gol Stachowicza w 87. minucie to znów popis Kaliszewskiego. Dostał on piłkę na własnej połowie, ograł pół składu Wulkana i wyszedł na czystą pozycję sam na sam z bramkarzem. Zamiast ryzykować pudło wystawił on piłkę Stachowiczowi, który leciutkim uderzeniem ustalił wynik na 3-1. Wbrew pozorom był to chyb najciekawszy mecz na jakim byłem w tym sezonie. A jak Marek Kaliszewski będzie tak grał dalej, to proponuję ściągnięcie go do Narwi, bo obecnie jest to jeden z najlepszych ofensywnych zawodników w okolicy! Musi tylko popracować nad mentalnością, bo ciskanie piłką po faulu, czy wykopywanie jej w trybuny to nie najmądrzejsze zachowanie...

Korona HiD 3-1 Wulkan-Dróg Zakrzew
Stachowicz 10, 87, Kaliszewski 64 - Szczechowiak 11 (s)