KRONIKA OSTROŁĘCKIEJ PIŁKI
Dodane przez narvi dnia Kwiecień 05 2009 14:25:08
Kolejny raz wybiegamy tam, gdzie jeszcze nikogo nie było! Tym razem specjalnie dla osób spragnionych wiedzy historycznej udało mi się przygotować KRONIKA OSTROŁĘCKIEJ PIŁKI. Rozpoczyna się onq w latach 30. ubiegłego stulecia, a kończy listopadem ubiegłego roku. Znalazło się w nim miejsce dla (mam nadzieję) wszystkich klubów z naszego miasta, dla spraw kibicowskich, dla ciekawostek, ze szczególnym uwzględnieniem Narwi!

:) Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedź jest przecząca, to zapraszam do lektury! Kalendarium/Kronika liczy kilkadziesiąt (ponad 80) wpisów...
Kronika Ostrołęckiej Piłki Nożnej


Rozszerzona zawartość newsa
Kolejny raz wybiegamy tam, gdzie jeszcze nikogo nie było! Tym razem specjalnie dla osób spragnionych wiedzy historycznej udało mi się przygotować KRONIKA OSTROŁĘCKIEJ PIŁKI. Rozpoczyna się ona w latach 30. ubiegłego stulecia, a kończy listopadem ubiegłego roku. Znalazło się w nim miejsce dla (mam nadzieję) wszystkich klubów z naszego miasta, dla spraw kibicowskich, dla ciekawostek, ze szczególnym uwzględnieniem Narwi!

:) Jeśli na którekolwiek z pytań odpowiedź jest przecząca, to zapraszam do lektury!
Kronika Ostrołęckiej Piłki Nożnej


KRONIKA OSTROŁĘCKIEJ PIŁKI
narvi (c) 2009


Informacje zbierałem przez kilka lat korespondując drogą mailową z różnymi osobami, prowadząc strony Narwi, "buszując" po ostrołęckiej bibliotece, itp. Niestety nie zachowała się większość przypisów. Źródłami (poza naszą stroną) są m.in. Przegląd Ostrołęcki, Tygodnik Ostrołęcki, książka H.Pestki o futbolu łomżyńskim, wydawnictwo jubileuszowe R.Juchniewicza z okazji 10-lecia Korony HiD, Historia Miasta Ostrołęki i Kalendarium Ostrołęki prof. J.Kijowskiego, Księga Żydów Ostrołęckich i kilka innych pozycji...Wszystkie dane zawarte na tej stronie zostały zebrane w latach 2004-2009 przez autora (Tomasz Mrozek - narvi) - jakiekolwiek wykorzystywanie ich w całości lub części, kopiowanie, przetwarzanie, udostępnianie innym osobom, a w szczególności kopiowanie na strony internetowe bez pisemnej zgody autora jest zabronione (nielegalne). Każde ewentualne przywłaszczenie zawartych na tej podstronie danych będzie ścigane drogą sądową. Podobnie jak wszelkich innych tekstów zawartych na niniejszym portalu internetowym.